دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام :
نقش خانواده های شهدا در برگزاری پرشکوه انتخابات تعیین کننده است
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : 9875
تهران - راهیان نور، محسن رضایی گفت : خانواده های شهدا می توانند در جهت حضور مردم پای صندوق های رای نقش تعیین کننده ای داشته باشند.
نقش خانواده های شهدا در برگزاری پرشکوه انتخابات تعیین کننده است
به گزارش راهیان نور، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش خانواده های شهدا را در تحولات سیاسی و اجتماعی کشور مهم ارزیابی و تاکید کرد: خانواده های شهدا می توانند در جهت حضور مردم پای صندوق های رای نقش تعیین کننده ای داشته باشند.
 
محسن رضایی با بیان اینکه یکی از دستاوردهای بزرگ شهدای انقلاب اسلامی، تثبیت مردم سالاری دینی بود اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با دو اصل ولایت فقیه و مردم سالاری دینی در دنیا شناخته می شود.
 
محسن رضایی : نقش خانواده های شهدا در برگزاری پرشکوه انتخابات تعیین کننده است

وی افزود: جانفشانی های شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باعث شد این دو اصل در کشور تثبیت شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه امروز وظیفه همه ما این است که از مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی با حضورمان در انتخابات دفاع کنیم تصریح کرد: هرچه مردم بیشتر در صحنه حضور یابند دنیا متوجه می شود که مردم سالاری دینی در ایران زنده و پویا است. 

وی افزود: امروز هر رای که در صندوق های اخذ رای ریخته شود بیانگر حفظ دستاوردهای شهدا است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش خانواده های شهدا را در تحولات سیاسی و اجتماعی کشور مهم ارزیابی و تاکید کرد: خانواده های شهدا می توانند در جهت حضور مردم پای صندوق های رای نقش تعیین کننده ای داشته باشند.

انتهای پیام/




Share/Save/Bookmark