مناطق عملیاتی شمالغرب کشور میزبان کاروان‌های راهیان نور می‌شوند
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب : 9893
ارومیه - راهیان نور، مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: زیرساخت‌ها برای پذیرایی و میزبانی از زائران راهیان نور در مناطق عملیاتی شمالغرب کشور فراهم است.
مناطق عملیاتی شمالغرب کشور میزبان کاروان‌های راهیان نور می‌شوند
به گزارش راهیان نور، حسنعلی چراغی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری حرکت راهیان نور بیان کرد: با نزدیک شدن فصل راهیان نور غرب و شمال غرب و اعزام کاروان‌های راهیان نور بعد از ماه مبارک رمضان با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، یادمان‌های شهدا و اردوگاه‌های فرهنگی تربیتی استان برای میزبانی از کاروان‌های راهیان نور آماده خواهد شد.

 
وی بیان کرد:  اوج حضور زائران راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در شمال غرب هر سال در ایام تابستان صورت می‌گیرد که با اقدامات صورت گرفته در این زمینه چندین سال است آغاز اعزام‌های کاروانی از سراسر کشور بعد از ماه مبارک رمضان صورت خواهد گرفت.

 
چراغی گفت: یکی از اقدامات صورت گرفته در راهیان نور که مورد استقبال گسترده کاروان‌های راهیان نور قرار گرفته است اجرای نمایش رزمی، فرهنگی و بصیرتی علمداران ولایت است که در ایام راهیان نور شمالغرب هر شب در اردوگاه شهید باکری ارومیه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark