تقدیر فرمانده کل سپاه از خدمات دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : 11171
تهران-راهیان نور- تقدیر فرمانده کل سپاه، از خدمات سردار یعقوب سلیمانی در زمینه ماموریت های ایمنی در سال 1395 با اهدای لوح تقدیر، تجلیل کرد.
تقدیر فرمانده کل سپاه از خدمات دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج
به گزارش راهیان نور، فرمانده کل سپاه، از خدمات سردار یعقوب سلیمانی دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج در زمینه ماموریت های ایمنی در سال 1395 با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.


در بخشی از لوح تقدیر فرمانده کل سپاه خطاب به سردار یعقوب سلیمانی آمده است:
اعتلای فرمان الهی به عنوان راهبرد اساسی سپاه با حفظ سرمایه های انسانی، مادی،معنوی و حفظ آمادگی رزم در سایه انجام ماموریت ها در شرایط ایمن امکان پذیر است.
 
امروزه یکی از رسالت خطیر فرماندهان، مسئولین و مدیران در سطح سپاه، توجه همه جانبه به موضوع ایمنی و اهتمام به ارتقای فرهنگی ایمنی در سازمان و رده های تحت امر در راستای رعایت اصول ایمنی به عنوان جزیی تفکیک ناپذیر از مسئولیت های محوله می باشد.
 
به پاس اقدام های شایسته ای که در زمینه اجرای ایمن ماموریت ها و ماموریت های ایمنی در سال 1395 که منجر به ارتقاء ایمنی و کنترل مناسب سوانح، حوادث و کاهش تلفات و خسارت های عمده عمده مالی داشته اید، در جشنواره امام هادی علیه السلام از جناب عالی قدردانی نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون برای خدمتگذاری بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای داهیانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را خواهانم.
 
 

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark