مسئول روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه خبر داد:
راه اندازی پایگاه فوریت پزشکی جاده ای در یادمان عملیات مرصاد
مصاحبه از : علیرضا رنجبرشبان
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : 10875
یادمان مرصاد - جهاد رسانه ای شهید رهبر، سرتیپی گفت: مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه در جهت بهبود سلامت عمومی جامعه و امداد رسانی به مصدومین جاده ای در نظر دارد که یک واحد 100 متری به نام مرکز فوریت های پزشکی جاده ای 115 در کنار یادمان عملیات مرصاد راه اندازی کنند .
راه اندازی پایگاه فوریت پزشکی جاده ای در یادمان عملیات مرصاد
به گزارش راهیان نور، دکتر خسرو سرتیپی مسئول روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر با اشاره به احداث ساختمان پایگاه فوری 115 جاده ای در کنار یادمان عملیات مرصاد، گفت: مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه در جهت بهبود سلامت عمومی جامعه و امداد رسانی به مصدومین جاده ای در نظر دارد که یک واحد 100 متری به نام مرکز فوریت های پزشکی جاده ای 115 در کنار یادمان شهدای مرصاد راه اندازی کنند.
 
سرتیپی هدف از ساخت این پایگاه اوژانس را خدمت رسانی به زائرین شهدا و زائرین عتبات عالیات دانست و گفت: از مهمترین دلایل راه اندازی این پایگاه سلامت جاده ای امداد رسانی به مصدومین جاده ای و خدمات رسانی به زائرین شهدا و زائرین عتبات عالیات می باشد. یادمان شهدای مرصاد بدلیل همجواری با شهرستان اسلام آباد غرب و شهر ماهیدشت و فاصله بیش از 30 کیلومتر با پایگاه امداد جاده ای، بایستی اقداماتی در خصوص امداد رسانی به موقع و خدمات رسانی به کاروان های راهیان نور صورت می گرفت که خوشبختانه این طرح در مجمع خیرین سلامت به تایید رسید و انشاالله تا قبل از اربعین امسال با برآورد هزینه 120 میلیون تومانی به بهره برداری خواهد رسید. 
 
وی در ادامه افزود: این پایگاه سلامت قرار است مزین بنام شهید دکتر مسعود امیری شود که انشالله باعث خیری در این کار خدا پسندانه و ادامه ساخت چنین ساختمان های امدادی شود. 

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark