در ادامه تشدید گرد و غبار خوزستان، سردار سلیمانی مطرح کرد؛
وضعیت اعزام راهیان نور دانش آموزی
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب : 11270
تهران-راهیان نور- رئیس کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: با تعامل این سازمان و سازمان آموزش و پرورش، تصمیم‌گیری و مسئولیت اعزام دانش‌آموزان به راهیان نور در شرایط وجود ریزگرد‌ها و آلودگی هوا، بر عهده قرارگاه‌های استانی است .
وضعیت اعزام راهیان نور دانش آموزی
به گزارش راهیان نور سردار یعقوب سلیمانی رئیس کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اشاره به دیدار سال گذشته دست‌اندرکاران راهیان نور با مقام معظم رهبری، گفت : ایشان نسبت به مقوله‌های «کمیت»، «کیفیت»، «عدم تحریف» و «تاثیرگذاری» راهیان نور تاکید ویژه‌ای داشتند،.
 
وی افزود: در برنامه‌های امسال راهیان نور، علاوه بر تاکیداتی که مقام معظم رهبری داشتند، به مقوله «ایمنی» و همچنین «حضور افراد تاثیرگذار اقشار مختلف جامعه در اردو‌های راهیان نور» توجه ویژه‌ای شده است.
 
سردار سلیمانی اظهار داشت: با تعامل با سازمان آموزش و پرورش، تصمیم‌گیری و مسئولیت اعزام دانش‌آموزان به راهیان نور در شرایط وجود ریزگرد‌ها و آلودگی هوا، بر عهده قرارگاه‌های استانی است و چنانچه در مقطعی درصد این آلودگی در خوزستان بیش از حد مجاز باشد و سلامت دانش‌آموزان به خطر بیفتد، طبیعی است که سفرهای راهیان نور دانش‌آموزی در آن مقطع انجام نشود.
 
رئیس کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور ، در پایان با اشاره به انتصاب «منصور غلامی» وزیر علوم و تحقیقات به عنوان «فرمانده قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی» از سوی سردار کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، اظهار کرد: امیدواریم با این انتصاب، شاهد حرکات نو و جدیدی در زمینه اردو‌های راهیان نور دانشجویی باشیم.
 انتهای پیام/


 


 

 

 


 


 

Share/Save/Bookmark