کارگاه آموزشی روايتگری سيره شهدا در فرهنگسرای رضوان
دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : 10974
تهران - راهیان نور، فرهنگسرای رضوان با هدف گسترش فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دوره آموزشی روايتگری "روايت ره يافتگان" را برگزار می کند.
کارگاه آموزشی روايتگری سيره شهدا در فرهنگسرای رضوان
به گزارش راهیان نور، فرهنگسرای رضوان با هدف گسترش فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دوره آموزشی روايتگری "روايت ره يافتگان" را برگزار می کند.

محمد سعادت با اعلام اين خبر گفت: با توجه به ماموريت فرهنگسرای رضوان در خصوص ترويج و پاسداشت فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دوره آموزشی روايتگری با حضور اساتيد دانشگاه امام حسين(ع)، راويان برتر دفاع مقدس و کانون مربيان جهادی از 13 مهر ماه در فرهنگسرای رضوان برگزار می شود.

رييس فرهنگسرای رضوان افزود: دوره آموزشی روايتگری سيره شهدا به 18 جلسه به طول می انجامد و زمان برگزاری دوره، روزهای پنج شنبه ساعت 14 تا 17 است.

وی تصريح كرد: ترويج سيره شهدا، تربيت راويان كارآمد در راستای فرهنگ ايثار و شهادت است که بتوانند در مكان‌هايی مثل اردوهای راهيان نور و مدارس به تبليغ سيره شهدا و فرهنگ ايثار و شهادت بپردازند.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا تاريخ 11 مهرماه با در دست داشتن تصوير کارت ملی، 4 قطعه عکس 4×3 و پنجاه هزار تومان شهريه دوره به فرهنگسرای رضوان به نشانی بهشت زهرا(س)، گلزار شهدا، روبروی جايگاه جلوس حضرت امام (ره) مراجعه و يا به صورت غير حضوری و از طريق سايت فرهنگسرای رضوان به نشانی rezvan.farhangsara.ir بخش ثبت نام دوره روايتگری ثبت نام اوليه خود را انجام دهند.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark