معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد؛
حضور نیمی از دانش آموزان پایه دهم در راهیان نور دانش آموزی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب : 11136
تهران-راهیان نور- معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: نزدیک به 500 هزار نفر از یک میلیون جمعیت دانش‌آموزی پایه دهم در اردوهای راهیان نور شرکت می‌کنند و این امر نشان‌دهنده همراه شدن خانواده‌ها و دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است.
حضور نیمی از دانش آموزان پایه دهم در راهیان نور دانش آموزی
به گزارش راهیان نور، مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در برنامه پرسشگر در خصوص وظایف آموزش و پرورش برای ایجاد معرفت درست از مفاهیم ایثار و شهادت در دانش‌آموزن اظهار داشت: ایثار و شهادت از موضوعاتی است که فعالیت در حیطه آن فعالیت درون و برون مدرسه‌ای را می‌طلبد و علاوه بر کتب درسی، بخشی از برنامه‌های این حوزه باید در فوق‌برنامه و تشکل‌ها تحقق یابد.
 
وی افزود: برگزاری راهیان نور دانش آموزی و بزرگداشت شهدای دانش‌آموز که سال‌هاست اجرا می‌شود با هدف تقویت روحیه ایثار و شهادت در دانش‌آموزان است.
 
فیض اضافه کرد: ما نسبت به وضع موجود در حوزه ایثار و شهادت راضی نیستیم اما با توجه به امکانات و محدودیت‌ها، تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.
 
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: نزدیک به 500 هزار نفر از یک میلیون جمعیت دانش‌آموزی پایه دهم در اردوهای راهیان نور شرکت می‌کنند و این امر نشان‌دهنده همراه شدن خانواده‌ها و دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark