صبح امروز در کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور صورت گرفت؛
فعالان عرصه اعزام راهیان نور سال 1396 معرفی و تقدیر شدند
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب : 11271
تهران- راهیان نور- شست کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور با ریاست سردار یعقوب سلیمانی برگزار شد.
فعالان عرصه اعزام راهیان نور سال 1396 معرفی و تقدیر شدند
به گزارش راهیان نور، نشست کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور به ریاست سردار یعقوب سلیمانی و با حضور نمایندگان قرارگاه های راهیان نور، دستگاه های اجرایی و موسسات مردم نهاد راهیان نور با هدف هماهنگی و برنامه ریزی صبح امروز در سالن شهید صیاد شیرازی ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.


رئیس کمیته زائرین و کاروان های راهیان نور با اشاره به بیانات سال گذشته مقام معظم رهبری در جمع مسئولین و خادمین راهیان نور کشور، گفت: حضرت آقا حرکت راهیان نور را یک حرکت حیاتی برای ملت و یک ثروت عظیم دفاع مقدس و بهترین بستر برای گسترش فرهنگ دفاع مقدس می دانند.


سردار سلیمانی ضمن تاکید بر لزوم تداوم ارتباط با زائرین و خادمین شهدا در راهیان نور افزود: علاوه بر دانش آموزان باید برای خانواده های آنها نیز برنامه ریزی کرد و نباید از خانواده های زائرین شهدا غافل شد.


در ادامه این نشست، اعضای کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور عملکرد مجموعه خود در راهیان نور غرب و شمال غرب گذشته را ارائه دادند.


تجلیل از فعالان «حوزه اعزام» راهیان نور در سال 1396 دیگر برنامه این کمیته بود که در این راستا سپاه استان های اصفهان، فارس و سمنان در بین سپاه های استانی، قرارگاه های راهیان نور دانشجویی و دانش آموزی از طرف قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، وزارت آموزش و پرورش از جمع دولت و موسسه راهیان نور مبشران امید به نمایندگی از موسسات مردم نهاد راهیان نور کشور مورد تقدیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور قرار گرفتند.

انتهای پیام/


 Share/Save/Bookmark

۱۳۹۶-۱۱-۱۳ ۱۱:۱۲:۰۰
جای اعزام راهیان نور خانوادگی خالی است