سردار ادیبی مطرح کرد؛
حاج اکبر حقیقتا عاشق شهدا بود
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب : 11181
تهران- راهیان نور- مراسم گرامی‌داشت اربعین خادم‌الشهدا حاج «محمد صباغیان»، شامگاه دوشنبه 20 آذرماه در معراج‌الشهدای تهران برگزار شد.
حاج اکبر حقیقتا عاشق شهدا بود
به گزارش راهیان نور، مراسم چهلمین روز درگذشت خادم الشهدا حاج اکبر صباغیان ایثارگر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و معاون امور یادمان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور شب گذشته، دوشنبه 20 آذرماه در حسینیه معراج الشهدای تهران برگزار شد.


سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در سخنانی در این مراسم گفت: در روزهای اغازین راهیان نور حاج اکبر از اولین های راهیان نور بود. در هر لحظه ای که به حاج اکبر، خدمات، فکر، حضور و هماهنگی اش نیاز بود همان لحظه او را می دیدیم.

وی تصریح کرد: در پایگاه بسیج خودش بسیار وقت می گذاشت و تلاش می کرد. برای آستان مقدس امام رضا (ع) وقت زیادی گذاشت و موثر بود و مدل سازی می کرد و ثمره اش مدلی برای آینده بود.

سردار ادیبی با اشاره به خدمات مرحوم صباغیان بیان داشت: در آینده ثمره کار عملی و فنی ایشان را در راهیان نور و یادمان های دفاع مقدس مشاهده می کنید. دلسوزی برای امورات انقلاب و راهیان ایشان به گونه ای بود که در هیچ کاری کم نمی گذاشت.دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: توجه به اخلاق و اقدام مومنانه از دیگر ویژگی های ایشان بود، هرجا فتنه ای در برابر انقلاب شکل می گرفت ایشان حضور داشت. با اینکه سنش به دفاع مقدس نمی خورد ولی همه او را به عنوان رزمنده انقلاب می شناختند و بارها در جریان فتنه سال 88 مجروح شده بود. این از استقامتش در راه خدا بود.

وی بیان کرد: حقیقتا عاشق شهدا بود. عید 95 در شلمچه به شدت باد شدید به همراه بارندگی آمد و بخشی از یادمان را تخریب کرد. حاج اکبر به خرمشهر رفت و جاده را طوری شبانه درست کرد که وقتی زائر آمد فضایی مرتب تر از روز قبل را شاهد بود.


انتهای پیام/


 


 


Share/Save/Bookmark