سردار یعقوب سلیمانی؛
نقش اصلی در کمک به زلزله‌زدگان را مردم ایفا کردند
پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
کد مطلب : 11154
تهران-راهیان نور-رئیس کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: علی‌رغم تلاش‌هایی که دستگا‌ه‌های مختلف در یاری رساندن به حادثه‌دیدگان زلزله غرب کشور انجام دادند، اما باید گفت که در این رابطه نقش محوری را مردم ایفا کردند.
نقش اصلی در کمک به زلزله‌زدگان را مردم ایفا کردند
به گزارش راهیان نور، سردار یعقوب سلیمانی درباره اقدامات صورت گرفته در خصوص کمک به زلزله زدگان غرب کشور، اظهار داشت: با وقوع زلزله اردوگاه‌هایی را که در غرب کشور بود، در اختیار زلزله زدگان و کسانی که مشغول امدادرسانی بودند، قرار دادیم و امکاناتی را هم که در اختیار داشتیم مانند پنج هزار تخته پتو را در همان شب اول وقوع زلزله در اختیار مردم منطقه قرار گرفت.
  
رئیس کمیته زائرین و کاروان های ستاد مرکزی راهیان نور کشور افزود: از سوی دیگر خادمین راهیان نور هم به کمک بخش‌های امدادرسان شتافتند، امکانات و پشتیبانی‌هایی که برای اردوهای راهیان نور بود مانند وسائل نقلیه نیز در اختیار دستگاه‌های امدادرسان قرار گرفت.

سردار سلیمانی در پایان گفت: البته باید به این نکته هم تاکید کرد که علی رغم همه تلاش‌هایی که دستگاه‌های مختلف در خصوص یاری رساندن به زلزله‌زدگان انجام دادند اما نقش محوری در کمک به مردم حادثه دیده را خود مردم ایفا کردند.
 
انتهای پیام/


 


Share/Save/Bookmark