روز گذشته؛
بازدید فرمانده هوافضای سپاه از یادمان بیت المقدس
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : 11073
اهواز- راهیان نور- فرمانده نیروی هوافضای سپاه با حضور در یادمان بیت المقدس ضمن دیدار با خادمین شهدا در جریان روند ساخت فازهای جدید این یادمان قرار گرفت.
بازدید فرمانده هوافضای سپاه از یادمان بیت المقدس
به گزارش راهیان نور، سردار سرتیپ امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی سردار سرتیپ علی فضلی جانشین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از یادمان بیت المقدس بازدید کردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با حضور در یادمان بیت المقدس ضمن دیدار با خادمین شهدا در جریان روند ساخت فازهای جدید این یادمان قرار گرفت.

 
ستاد مرکزی راهیان نور کشور به عنوان متولی انتخاب، ایجاد و احیای نقاط یادمانی هشت سال دفاع مقدس، پیرو مصوبه شورای سیاست گذاری راهیان نور مبنی بر ایجاد یادمان بیت المقدس از سال گذشته فعالیت ها و مطالعات وسیع خود را شروع کرده بود که اکنون مرحله ایجاد و اقدامات توسعه ای در حال اجرا می باشد.


گفتنی است که بر اساس مصوبه شورای سیاست گذاری راهیان نور و با تجمیع نظرات و مطالعات صورت گرفته، سال گذشته منطقه دُب حَردان به خاطر ویژگی ها و شرایط نزدیک تر به عملیات بیت المقدس به عنوان نقطه ایجاد یادمان بیت المقدس انتخاب و قابل ذکر است که پادگان شهید حبیب‌اللهی اهواز نیز در گستره طراحی یادمان بیت المقدس قرار گرفته است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark