برادر شهید ظهیری:
یاری رساندن به مردم مهمترین ویژگی‌ برادر شهیدم بود
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب : 6087
اهواز-خبرنگار راهیان نور- برادر شهید مدافع حرم محمد ظهیری با بیان اینکه برادر شهیدم ویژگی‌های زیادی دارد، گفت: یکی از مهمترین آنها یاری رساندن به مردم است.
یاری رساندن به مردم مهمترین ویژگی‌ برادر شهیدم بود
به گزارش سرویس مقاومت راهیان نور، یاسین ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار راهیان نور، اظهار کرد: برادرم محمد خیلی شوخ طبع بود و این ویژگی او را خانواده و دوستانش همگی به یاد دارند.

وی مهربان بودن را یکی دیگر از ویژگی‌های شهید محمد ظهیری عنوان کرد و افزود: آن‌قدر با محبت و رئوف بود که هر کاری که از او بخواستیم برایمان انجام می‌داد.

برادر شهید محمد ظهیری بخشنده بودن را یکی دیگر از صفات این شهید بیان کرد و گفت: برادرم برای همه خیلی دلسوز بود و در حد توان به من و دوستانش از همه لحاظ به ویژه از نظر مالی کمک می‌کرد.

وی با بیان این که محمد همه اخلاق و رفتارش خوب بود، تصریح کرد: اگر کسی مشکل مالی داشت و نمی‌توانست به او کمک کند در حد توان کارهایی انجام می‌داد تا بتواند در جهت رفع آن مشکل قدم بردارد.

ظهیری تصریح کرد: برادر شهیدم ویژگی‌های خوب زیادی دارد که یکی از مهمترین آنها یاری رساندن به مردم است و این مسئله را چندین بار مشاهده کردیم.

شهید محمد ظهیری، از شهدای مدافع حرم خوزستان در دهمین روز از بهمن ماه سال ۱۳۶۸ به عنوان سومین فرزند خانواده ظهیری در منطقه منبع آب شهر اهواز به دنیا آمد.

این دلیرمرد خوزستانی در مهرماه امسال برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) به سوریه رفت و در روز جمعه اول آبان ماه سال ۱۳۹۴ مصادف با تاسوعای حسینی سال ۱۴۳۷ هجری قمری و در درگیری با نیروهای تکفیری به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید مدافع حرم پس از انتقال به اهواز، ظهر روز جمعه هشتم آبان ماه بعد از نمازجمعه اهواز از مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این کلانشهر تشییع شد و پس از آن در کنار هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس آرمیده در حضرت علی بن مهزیاری اهوازی و در پایین مزار شهید محمدعلی چم‌حیدری آرام گرفت.

گفت و گو از خبرنگار خادم الشهدا حسین یزدی

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark