سردار ادیبی خبر داد؛
شعار سال راهیان نور طی چند روز آینده اعلام می‌شود
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : 8418
تهران-راهیان نور-دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از اعلام شعار سال راهیان نور طی چند روز آینده خبر داد و گفت: این شعار بر مبانی نیاز جامعه و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اهداف متعالی انقلاب اسلامی، تعیین شده است.
شعار سال راهیان نور طی چند روز آینده اعلام می‌شود
به گزارش خبرنگار راهیان نور ،سردار نادر ادیبی با حضور در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که رسانه‌ها تا چه حد می‌توانند در رسیدن ستاد مرکزی راهیان نور به اهداف خود کمک کنند، گفت: جای خوشحالی دارد که در انقلاب اسلامی طیفی از جوانان مومن و فعال وجود دارند که نسبت به موضوعات جامعه حساسیت دارند و در رابطه با دفع آسیب‌های جامعه کا‌رهای خوبی انجام می‌دهند.
 

وی افزود: کارهایی که جوانان در حوزه فرهنگی انجام می‌دهند باید مورد توجه دستگاه‌های فرهنگی قرار گیرد و طرح‌هایی که ارائه می‌شود، تولید، تکثیر و توزیع شود. امروز در کشورمان نیاز به طرح‌ها و ایده‌های جدید داریم.

 
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور اظهار کرد: در راهیان نور قشر عظیمی از جوانان و نوجوانان حضور دارند و بیش از 80 درصد زائران و دست اندرکاران راهیان نور را جوانان بین 15 تا 35 سال شکل می‌دهد.

 
سردار ادیبی با اشاره به اقدامات راهیان نور در جنوب کشور گفت: در طول سال‌های گذشته در حوزه سرزمینی راهیان نور گسترش خوبی داشتیم و در حال حاضر مردم می‌توانند از یادمان‌هایی که در 7 استان عملیاتی واقع هستند، بازدید کنند. در راهیان نور پازلی از دفاع مقدس ترسیم شده که جوانان با سفر به این مناطق می‌توانند با بسیاری از موضوعات دفاع مقدس آشنا بشوند. راهیان نور دریایی نیز سیر و رشد خوبی داشته است. راهیان نور غرب و شمالغرب کشور نیز نمایی از حماسه‌هایی‌ست که در دوران دفاع مقدس در آن مناطق حادث شده است.
 

وی خاطرنشان کرد: در حوزه زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی راهیان نور کارهای خوبی صورت گرفته و امیدواریم کارهای بیشتری در این زمینه در سال 96 انجام شود.
 

سردار ادیبی در خاتمه به شعار سال راهیان نور اشاره و اظهار کرد: شعار سال راهیان نور یک مبنا دارد که برگرفته از حوزه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور و انقلاب اسلامی است و عمدتا بر اساس تدابیر حضرت آقا در طول سال و موضوعاتی که مورد نیاز جامعه قدرتمند حزب‌الله است، شکل پیدا می‌کند. شعار سال راهیان نور مشخص شده و در چند روز آینده این شعار اعلام و نمادهای آن رونمایی خواهد شد.


انتهای پیام/ 

 
 

 


Share/Save/Bookmark