فرماندار شهرستان سنندج؛
یادمان های دفاع مقدس استان کردستان از کم نظیرترین مکان ها در سطح کشور هستند
راهیان نور می تواند بر نسل های سوم و چهارم این انقلاب تاثیری مثبت داشته باشد
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : 10543
سنندج - جهاد رسانه ای شهید رهبر، زارعی گفت: برای اینکه یادمان های دفاع مقدسی که در شهرستان سنندج واقع است را با رویکرد جدید به مردم و زائرینی که از این یادمان ها بازدید می کنند نشان دهیم، فعالیت های خوبی انجام دادیم به طوری که مردم به عمق مجاهدت ها و ایستادگی هایی که در این خطه انجام شده است پی ببرند. یادمان های دفاع مقدس استان کردستان از کم نظیرترین مکان ها در سطح کشور هستند.
یادمان های دفاع مقدس استان کردستان از کم نظیرترین مکان ها در سطح کشور هستند
به گزارش راهیان نور، محمدابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج با حضور در مرکز رسانه ای شهید رهبر ضمن دیدار با خبرنگاران راهیان نور بیان کرد: فرمانداری شهرستان سنندج جهت بهتر برگزار شدن عملیات فرهنگی راهیان نور، با برگزاری جلسات متعدد و با به کارگیری تمامی امکانات شهرستان و با ایجاد هماهنگی های لازم با ستاد راهیان نور استان، شاهد رشد خوبی در اجرای این حرکت عظیم بودیم. 
 
وی افزود: برای اینکه یادمان های دفاع مقدسی که در شهرستان سنندج واقع است را با رویکرد جدید به مردم و زائرینی که از این یادمان ها بازدید می کنند نشان دهیم، فعالیت های خوبی انجام دادیم به طوری که مردم به عمق مجاهدت ها و ایستادگی هایی که در این خطه انجام شده است پی ببرند. یادمان های دفاع مقدس استان کردستان از کم نظیرترین مکان ها در سطح کشور هستند.
 
این مقام مسئول اظهار داشت: در ماه آتی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کردستان در حال واگذاری محل جدیدی در یکی از نقاط سنندج هستیم که این مکان به موزه دفاع مقدس استان مبدل بشود. امروز یکی از نیازهای اساسی استان در حوزه فرهنگی تاسیس باغ موزه دفاع مقدس است تا بتوانیم در آن به معرفی این استان و سرزمین مجاهدت های خاموش بپردازیم.

زارعی گفت: قافله های راهیان نور که به استان های مختلف سفر می کنند به عنوان سفیران فرهنگی در پی ترویج فرهنگ ها و ارزش های انقلاب و دفاع مقدس هستند که این یک امریست که تاثیر بسزایی داشته است.

فرماندار شهرستان سنندج در پایان تصریح کرد: راهیان نور می تواند بر نسل های سوم و چهارم این انقلاب تاثیری مثبت داشته باشد و آنان را با گذشته درخشان این کشور و مجاهدت های شهدا آشنا بکند. بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری؛ کردستان یک استان فرهنگی است و کاروان های راهیان نور با بازدید از این استان میتوانند ضمن آشنایی با آداب و رسوم این استان، انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به استان های خود نیز باشند، و به حق که این عزیزان راهیان نور به نوعی سفیران فرهنگی هستند و خدمت رسانی  و همکاری با آنها باعث افتخار ما خواهد بود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark