با حضور خانواده شهدا
آئین معنوی شبی با شهدا در معراج شهدای اهواز برگزار می‌شود
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب : 10606
آئین معنوی شبی با شهدا در کنار پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس در معراج شهدای اهواز برگزار می‌شود.
آئین معنوی شبی با شهدا در معراج شهدای اهواز برگزار می‌شود
به گزارش راهیان نور، با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان اهوازی آئین معنوی شبی با شهدا در کنار پیکر پاک و مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس در معراج شهدای اهواز برگزار می‌شود.

 
این برنامه معنوی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جوانان انقلابی از سراسر کشور روز پنج‌شنبه 19 مرداد ماه سال 1396 از ساعت 21:30 آغاز می‌شود و میهمانان شهدا در کنار پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس با خدای متعال نجوا می‌کنند.

 
در آئین معنوی شبی با شهدا حجت‌الاسلام والمسلمین مهرانیان یکی از روحانیون اهوازی در جمع زائران و میهمانان شهدا سخنرانی می‌کند و مصطفی مروانی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت خوزستان نیز به مرثیه سرایی و نوحه خوانی می‌پردازند.

 
همچنین دعای روح‌بخش کمیل با نوای ملکوتی مداحان اهل بیت استان خوزستان در کنار پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس زمزمه می‌شود.

 
جمعی از خانواده‌های معظم شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ایران اسلامی نیز در آئین معنوی شبی با شهدا در معراج شهدای اهواز حضور می‌یابند.

 
معراج شهدای اهواز در پادگان شهید علی محمودوند واقع در سه راه خرمشهر، اتوبان سردار شهید اسکندری، کیلومتر 2 جاده اهواز اندیمشک بین سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان و شهرک شهید میثمی و جنب منازل سازمانی شهید بهشتی است.


خبرنگار افتخاری راهیان نور: حسین یزدی

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark