سردار ادیبی در مناطق زلزله زده خبر داد؛
آسیبی به یادمان‌های دفاع مقدس غرب کشور وارد نشده است
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب : 11137
کرمانشاه- راهیان نور- دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت که با توجه به وقوع زلزله در غرب کشور خوشبختانه آسیبی به یادمان ها و مراکز اسکان راهیان نور در استان اسلام و کرمانشاه وارد نشده است.
آسیبی به یادمان‌های دفاع مقدس غرب کشور وارد نشده است
به گزارش راهیان نور، سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص میزان آسیب دیدگی به یادمان های دفاع مقدس در غرب کشور بر اثر وقوع زلزله گفت: خوشبختانه به یادمان ها و مراکز اسکانی راهیان نور در استان کرمانشاه و ایلام آسیبی وارد نشده و یادمان ها، اردوگاه ها  و مراکز اسکان آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

 
پیشتر دبیر ستاد مرکزی راهیان نور از آمادگی کلیه یادمان های دفاع مقدس و مراکز اسکان راهیان نور غرب کشور خبر داده و گفته بود: بنا به درخواست مسئولان امدادی دستگاه های امدادی کشور، کلیه یادمان های دوران دفاع مقدس و مراکز اسکان راهیان نور در استان های کرمانشاه و ایلام آمادگی پذیرایی و اسکان زلزله زدگان را دارند.

 
وی در ادامه گفته بود که  مسئولان راهیان نور نسبت به رسیدگی به امر اسکان و در اختیار قرار دادن امکانات راهیان نور به آسیب دیدگان اقدام خواهند کرد تا درد و رنج آنها کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark