هم‌اندیشی قرارگاه مردمی راهیان نور برگزار شد
يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
کد مطلب : 11191
تهران- راهیان نور- نشست هم‌اندیشی قرارگاه مردمی راهیان نور با حضور فعالان جبهه مردمی راهیان نور در گلزار شهدای بهشت‌زهرا(س) تهران برگزار شد.
هم‌اندیشی قرارگاه مردمی راهیان نور برگزار شد
به گزارش راهیان نور، نشست هم‌اندیشی قرارگاه مردمی راهیان نور، که به همت شبکه فعالان جهاد و شهادت و با حضور فعالان جبهه مردمی راهیان نور در گلزار بهشت‌زهرا (سلام الله علیها) تهران برگزار شد.


بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت مردمی راهیان نور در تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، ایجاد تحرک و پویایی و بهره‌مندی حداکثری از ابتکارات و جوشش‌های مردمی در راهیان نور، هماهنگی، انسجام و هم‌افزایی در سیاست‌ها، راهبردهای کلان و فعالیت‌های فرهنگی فعالان مردمی و نهادهای حاکمیتی راهیان نور بخشی از اهداف برگزاری این نشست بود.

در بخشی از این نشست، افراد فعال و صاحب‌نظر در حوزه راهیان نور و دفاع مقدس به بیان نقطه نظرات خود درباره آسیب‌شناسی راهیان نور و شیوه‌های تبیین، ترویج و تقویت گفتمان دفاع مقدس پرداختند.


همچنین در پایان این نشست، با توجه به اهداف پیش بینی شده و ضرورت‌های بیان شده و ظرفیت عظیم راهیان نور در جبهه سازی، تشکیل ستاد یا قرارگاهی متمرکز جهت بهره‌مندی حداکثری از این ظرفیت عظیم و بسیج کلیه امکانات و منابع از آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام/


 Share/Save/Bookmark