حضور مردم در ارتفاعات بازی دراز میثاق مجدد با ولایت و پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب است
پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : 9788
سرپلذهاب - راهیان نور، فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حضور پرشور و شعور مردم در خانقاه واقعی عرفان گفت : حضور مردم در ارتفاعات بازی دراز میثاق مجدد باولایت وآرمانهای شهدا وامام شهدا وپاسخی دندان شکن به دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب خواهدبود .
حضور مردم در ارتفاعات بازی دراز میثاق مجدد با ولایت و پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب است
به گزارش راهیان نور، اکبر سنجابی در گفتگو با خبرنگار راهیان نور ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و شهدای بازی دراز گفت: ارتفاعات بازی دراز هر سال پذیرای هزاران تن از بسیجیان، رزمندگان، کاروان های راهیان نور و عاشقانی است که از سراسر کشور به این مکان مقدس می آیند تا اندکی با شهدا خلوت کنند و با آرمان های والایشان تجدید پیمانی دوباره ببندند.

وی در ادامه ازتمام اقشار مختلف مردم فهیم شهرستان سرپل ذهاب، خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان، رزمندگان، روحانیون ،بسیجیان، جامعه دانش‌آموزی، دانشجویی، فرهنگیان، کارمندان، بازاریان، هنرمندان، نیروهای نظامی و انتظامی و... دعوت بعمل آورد در مراسم گرامیداشت یادواره شهید امیر سرتیپ خلبان علی اکبرشیرودی و صعود به ارتفاعات بازی دراز با شور و شعور خاصی حضوری باشکوه و گسترده داشته باشند و بار دیگر با حضور در میعادگاه عاشقان با آرمانهای امام و شهدا تجدید میثاق کرده و پیامی دندان شکن به دشمنان جهانی داده شود.
 
فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای حضور زائران راهیان نور اندیشیده شده است گفت: پیش بینی می شود امسال ارتفاعات بازی دراز میزبان بیش از 25هزار نفر از میهمانان  و راهیان نور از سراسر نقاط کشور باشد.
 
وی تاکید کرد: همه امکانات لازم برای برگزاری با کیفیت صعود سراسری 25 هزار نفری بسیجیان و راهیان نور از سراسر کشور به ارتفاعات بازی دراز فراهم شده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark