مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور خبر داد
حضور بیش از 100خادم شهدا در یادمان شهدای بازی دراز
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۱
کد مطلب : 9689
تهران- راهیان نور- حاج رحیمی گفت: 100 خادم راهیان نور به مدت 3 روز و قبل از اعزام سراسری در یادمان بازی دراز حضور یافته و آمده اقدامات پیش بینی شده و خدمت رسانی به زائران راهیان نور می شوند.
حضور بیش از 100خادم شهدا در یادمان شهدای بازی دراز

به گزارش خبرنگار راهیان نور، محمد حاج رحیمی مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور اظهار داشت: همزمان با بزرگداشت شهدای عملیات بازی دراز و صعود سراسری به ارتفاعات این یادمان در هفتم و هشتم اردیبهشت ماه، خادمین الشهدا جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدا به منظور اقدامات فرهنگی- تربیتی  و خدمت رسانی به زائران راهیان نور در یادمان شهدای بازی دراز حضور می یابند.

 

حاج رحیمی افزود:خادمین شهدا به مدت 3 روز و قبل از اعزام سراسری در یادمان حضور یافته و آمده اقدامات پیش بینی شده و خدمت رسانی به زائران راهیان نور می شوند.

وی با بیان اینکه این خادمین از بین نفراتی که از قبل از طریق سایت خادمین شهدا ثبت نام کرده بودند انتخاب می شوند، یادآور شد: این اقدام توسط کمیته خادمین استان کرمانشاه و با همکاری و هماهنگی با شبکه مرکزی خادمین راهیان نور انجام شده است.

 

مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور تصریح کرد: با توجه به پیش بینی حضور بیش از 25 هزار نفر در صعود سراسری به ارتفاعات یادمان بازی دراز، متناسب با این پیش بینی  از بیش از 100 نفر خادم شهدا  جهت حضور دراین مراسم با شکوه ثبت نام بعمل آورده ایم.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: خادمین شهدا از قبل آموزش های مرتبط  در زمینه راهیان نور را توسط کمیته خادمین استان کرمانشاه گذرانده و با آمادگی کامل در این اقدام مهم شرکت خواهند کرد.


انتها پیام/
Share/Save/Bookmark