شهرام نوری خبر داد ؛
آغاز ثبت نام راهیان نور دانشجویی مازندران
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : 8293
ساری-راهیان نور- اعزام دانشجویان مازندران به راهیان نور جنوب کشور از پنج اسفند شروع می شود
آغاز ثبت نام راهیان نور دانشجویی مازندران
به گزارش خبرنگار راهیان نور ، شهرام نوری گفت: چشم اندازی ترسیم شده تا در آینده ای نزدیک 10 درصد از دانشجویان کل کشور به راهیان نور اعزام شوند که امسال می بایست 3.5 درصد از دانشجویان عازم مناطق عملیاتی شوند.
 
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه امسال اعزام بیش از 2500 نفر را در دستور کار قرار داده ایم، اظهار کرد: 5 اسفند ماه اولین کاروان های راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند و این روال تا 25 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
وی از شروع ثبت نام راهیان نور در دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها خبر داد و گفت: دانشجویان علاقمند می توانند برای ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی مراجعه کنند.
 


نوری خاطر نشان کرد: تقریبا هزینه ای از دانشجویان برای اعزام دریافت نمی شود چون بنا به اعلام وزارت علوم هزینه اردوهای راهیان نور دانشجویان از سرانه فرهنگی آنان که در اختیار دانشگاه ها است پرداخت خواهد شد.
 


وی 65 درصد از متقاضیان حضور در کاروان های راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب را مربوط به خواهران دانشجو دانست و تاکید کرد: امسال در نظر داریم محتوای فرهنگی غنی تری را با موضوعات سبک زندگی ایرانی اسلامی و ایجاد نمایشگاه های متعدد در دستور کار قرار دهیم.
 


انتهای پیام/ 
Share/Save/Bookmark