همایش یادیاران در کردستان برگزار می‌شود
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : 10445
همایش یادیاران با همکاری و مشارکت سپاه‌های کربلا مازندان و بیت‌المقدس کردستان با تجلیل از رزمندگان این دو استان در کردستان برگزار می‌شود.
همایش یادیاران در کردستان برگزار می‌شود
به گزارش راهیان نور، روز جمعه13مردادماه؛ همایش یادیاران با همکاری و مشارکت سپاه‌های کربلا مازندان و بیت‌المقدس کردستان با تجلیل از رزمندگان این دو استان در کردستان برگزار می‌شود.

 
قاسم موقر مسئول اردویی راهیان نور سپاه کربلا مازندران با اعلام این خبر و ضمن پیش بینی حضور گسترده مردم و کاروان‌های راهیان نور در این مراسم، خاطرنشان کرد: بیش از 400 نفز از استان مازندارن در قالب یک کاروان در این مراسم  حضور دارند.

 
وی با بیان اینکه از ضروریات جهان امروز مقابله با تهدیدات فرهنگی و مخرب طراحی شده از سوی دشمن است، خاطرنشان کرد: بیان و انتقال خاطرات دفاع مقدس به نسل جوان امروز ضمن آشنایی بیشتر جوان و نوجوان با آنچه در دوران دفاع‌مقدس رخ داده شده است می‌تواند در برابر تهاجم نرم دشمن اثر گذار باشد.

 
موقر به اعزام‌های راهیان نور در فصل تابستان اشاره کرد و یادآور شد: بیشتر اعزام‌های راهیان نور استان مازندران در فصل تابستان در ماه جاری (مرداد) انجام می‌گیرد و در نظر داریم بیش از 5000 نفر را به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه اعزام کنیم.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark