مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های فاع مقدس همدان:
راهیان نور قوه‌ای برای جریان‌سازی و گفتمان‌سازی فرهنگ دفاع مقدس است
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب : 11002
همدان - راهیان نور، سردار ظفری گفت: امروز به حتم می‌توان گفت که راهیان نور قوه‌ای برای جریان‌سازی و گفتمان‌سازی فرهنگ دفاع مقدس است.
راهیان نور قوه‌ای برای جریان‌سازی و گفتمان‌سازی فرهنگ دفاع مقدس است
به گزارش راهیان نور، سردار «مهدی ظفری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی ویژه هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور می‌تواند یکی از بهترین روش‌های ترویج فرهنگ دفاع مقدس در جامعه باشد.
 
وی بسیج را تفکری از دوران هشت سال دفاع مقدس خواند و افزود: امروز به حتم می‌توان گفت که راهیان نور قوه‌ای برای جریان‌سازی و گفتمان‌سازی فرهنگ دفاع مقدس است.
 
دبیر استانی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان همدان خاطرنشان کرد: همه ما در قبال نسل‌های آینده مسئولیت داریم و باید با نمادسازی و جریان‌سازی، فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه رواج دهیم.
 
سردار ظفری اضافه کرد: اگر بخواهیم دستاوردهای دفاع مقدس را بررسی کنیم قدرت بازدارندگی یکی از بزرگترین این دستاوردهاست که امروز یک افتخار ملی به شمار می‌رود و به همین دلیل است که دشمنان توان و جرأت مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان با بیان اینکه امروز ارتش، سپاه و بسیج ما مقتدر هستند یادآور شد: در آغاز جنگ تحمیلی ساختارهای قدرت در کشور شکلی قوی به خود نگرفته بود اما با این وجود در انتهای جنگ، ایران اسلامی با قدرت و صلابت توانست از هر نظر پیروز میدان باشد.
 
وی گفت: عنوان مدافع حرم حضرت زینب(سلام‌الله علیها) رمز عملیات رزمندگان ما برای ورود به صحنه نبرد با تروریست‌ها و گروهک داعش و هم‌پیمانان داعش است.
 
سردار ظفری در پایان تصریح کرد: استان همدان شرایطی ویژه و نام و نشانی خاص از خود بر جای گذاشته است که این مهم ظرفیتی خوب برای معرفی دارالمومنین و دارالمجاهدین به شمار می‌رود.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark