مدیر مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان:
کتاب "حدیث سرو" وصیت نامه شهدای شهرستان قروه چاپ و منتشر شد
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : 10580
سنندج - جهاد رسانه ای شهید رهبر، علی کلوندی گفت: کتاب حدیث سرو وصیت نامه 37 تن از شهدای گلگون کفن شهرستان قروه را در جهت سهولت دسترسی خانواده های معظم شهدا و علاقمندان به وصیت نامه شهدای شهرستان قروه در خود جای داده است.
کتاب "حدیث سرو" وصیت نامه شهدای شهرستان قروه چاپ و منتشر شد
به گزارش راهیان نور، علی کلوندی مدیر مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان در گفت و گو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر اظهار داشت: کتاب "حدیث سرو" وصیت نامه شهدای شهرستان قروه به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان چاپ و منتشر شد.

 
 

 
وی افزود: کتاب حدیث سرو وصیت نامه 37 تن از شهدای گلگون کفن شهرستان قروه در جهت سهولت دسترسی خانواده های معظم شهدا و علاقمندان به وصیت نامه شهدای شهرستان قروه در خود جای داده است.

 
 

 
کلوندی گفت: وصیت نامه شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی سرشار از پند و اندرزهای ارزشمند و دلسوزانه ای است که می توان از آن ها به عنوان گنجی عظیم یاد کرد که می تواند فرهنگ اصیل و ناب اسلامی و ارزش های مطلوب و پسندیده و الگوهای موفق و ایده آل را در جامعه نشر و گسترش دهد و چراغ راه و روشنگر مسیر باشد.

 
 

 
شایان ذکر است؛ کتاب حدیث سرو در 150 صفحه قطع رقعی توسط انتشارات فاتحان چاپ شده است. این کتاب با قیمت 8000  تومان توسط مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس به فروش می رسد.

 
 

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark