طی اطلاعیه ای اعلام شد؛
فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام راهیان نور بنیاد نخبگان استان تهران
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : 8285
تهران- راهیان نور- راهیان‌نور ویژه نخبگان و مستعدین‌ برتر استان تهران در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود.
فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام راهیان نور بنیاد نخبگان استان تهران

به گزارش خبرنگار راهیان نور، بنیاد نخبگان استان تهران کاروان راهیان‌نور را با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره حماسه‌آفرینان هشت سال دفاع‌مقدس و پاسداشت ارزش‌های اسلامی برگزار می‌کند.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی آحاد جامعه به‌ویژه نسل‌جوان با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و اسلام از دستاوردهای ارزنده سفر به یادمان ها و مناطق عملیاتی جنوب کشور است.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، مستعدین برتر از یادمان های فتح‌المبین، دو کوهه، هویزه، شلمچه، والفجر هشت، ذوالفقاریه و معراج‌الشهدا بازدید خواهند کرد و با شرکت در راهیان نور بیش از پیش با ایستادگی‌ها و مقاومت‌های دلیرانه فرزندان این آب و خاک آشنا شده و با الگوگیری از آنها در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله با دشمن استوارتر گام برمی‌دارند.

این کاروان در بخش دختران از تاریخ یازدهم تا پانزدهم بهمن ماه به مدت 5 روز و در بخش پسران از تاریخ دوم تا ششم اسفندماه به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این کاروان می‌توانند تا تاریخ 15 دی ماه جاری با مراجعه به وب‌سایت http://visitfarhangi.bmn.ir ثبت نام کنند.

انتهای پیام/  


Share/Save/Bookmark