فرمانده قرارگاه فرهنگی راهیان نور کشور:
حضور پرشور جوانان و نوجوانان در حرکت راهیان نور، از برکات شهدا محسوب می شود
جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب : 9527
اهواز - جهاد رسانه ای شهید رهبر، حجت الاسلام تویسرکانی گفت: بحمدالله امسال اقدمات خوبی در زمینه تربیت راویان دفاع مقدس،حضور مبلغان راهیان نور،خادم الشهدا و مدیران کاروان ها در مناطق عملیاتی صورت گرفته است.
حضور پرشور جوانان و نوجوانان در حرکت راهیان نور، از برکات شهدا محسوب می شود
به گزارش راهیان نور، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی فرمانده قرارگاه فرهنگی راهیان نور کشور با اشاره به اینکه حضور پرشور جوانان و نوجوانان در حرکت راهیان نور، از برکات شهدا محسوب می شود، گفت: رهبرمعظم انقلاب اسلامی بارها تاکید نموده اند که بر خلاف جو سازی بر علیه نسل امروز، نسل جوان امروزی اگر بهتر از نسل جوان دوران دفاع مقدس نباشد اما همانند آن نسل، پویا و جهادگر است و نسل امروزی را می توان جزو رویش های انقلاب برشمرد و همه این ها حاصل برکت و خون شهداست.
 
وی ادامه داد: باید به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر کرد و معنویت این مکان های مقدس را از نزدیک حس کرد و با خواندن و گفتن نمی توان معنویت راهیان نور را حس کرد و نیاز است نسل های امروزی در این مکان های مقدس قدم بگذارند تا واقعیت و حقیقت نورانی شهدا را درک کنند.
 
حجت الاسلام تویسرکانی تاکید کرد: بحمدالله امسال اقدمات خوبی در راهیان نور صورت گرفته و حضور زائران نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و باید گفت که اقدمات خوبی در زمینه تربیت راویان دفاع مقدس،حضور مبلغان راهیان نور،خادم الشهدا و مدیران کاروان ها در مناطق عملیاتی صورت گرفته است.
 
فرمانده قرارگاه فرهنگی راهیان نور کشور ابراز داشت: برگزاری نمایشگاه های محصولات فرهنگی در یادمان های دفاع مقدس، یکی از اقدمات خوبی بوده است و در مجموع امسال شاهد برگزاری پر شور اردوهای راهیان نور تا این لحظه بودیم.
 
وی با بیان اینکه ما خادم و خاک پای شهدا هستیم و آرزوی قبلی همه ما، محشور شدن با شهداست، گفت: شهدا مسیر زندگی خود را به خوبی پیدا کردند و قدم در مسیری نهادند که به سالارشهیدان(ع) ختم می شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark