کارشناس مسائل دینی و راوی دفاع مقدس:
راهیان نور تعظیم شعائر و آرمان هاست
شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
کد مطلب : 9348
یادمان هویزه - جهاد رسانه ای شهید رهبر، حجت الاسلام و المسلمین حمید رضا مهدوی: یک راوی موظف است دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، بصیرت و ولایتمداری را از کانال الگویی به نام شهید به مردم بشناساند.
راهیان نور تعظیم شعائر و آرمان هاست
به گزارش راهیان نور، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا مهدوی از کارشناسان مسائل دینی و راویان دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر در خصوص نقش راویان در حرکت راهیان نور گفت: وظیفه یک‌ راوی این است که تاریخ دفاع مقدس را به صورت صحیح به دیگران یادآوری بکند، از محمل راهیان نور استفاده کرده و معارف اسلام را از طریق شهدا معرفی نماید. ما باید از دریچه‌ی شهدا دین داری مردم را تقویت بکنیم.

وی خاطرنشان کرد: یک راوی موظف است دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، بصیرت و ولایتمداری را از کانال الگویی به نام شهید به مردم بشناساند.

مهدوی در توصیه به کسانی که تا به حال به راهیان نور سفر نکرده اند افزود: من خطاب به این افراد میگویم "شنیدن کی بود مانند دیدن" یک بار بیایید با این سرزمین انس بگیرید و به حقایقی دست بیابید که شاید نتوان آن را بیان کرد؛ سفر راهیان نور تعظیم شعائر و آرمان هاست.
 
انتهای پیام/
 
مرزبان/ خبرنگار افتخاری راهیان نور
یادمان شهدای عملیات نصر، هویزه


Share/Save/Bookmark