دانشگاه علمی کاربردی خبر داد:
شهادت دانشجوي علمي کاربردي مدافع حرم در سوريه
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۴
کد مطلب : 3056
شهيد ابوالفضل شيروانيان، (بيست و يکمين شهيد دانشجوي دانشگاه)از مدافعان حرم عقيله بني هاشم حضرت زينب سلام­ ا...عليها بود که داوطلبانه و در هنگام مقابله با تروريست‌هاي تکفيري در سوريه به شهادت رسيد.
شهادت دانشجوي علمي کاربردي مدافع حرم در سوريه
به گزارش سبکبالان راهیان نور؛ به نقل از روابط عمومي دانشگاه جامع علمي کاربردي، شهيد ابوالفضل شيروانيان دانشجوي کارداني رشته مکانيک ماشين هاي­راه­سازي مرکز علمي کاربردي دستواره تهران، متولد سال 1362 و فرزند سردار سرتيپ پاسدار مجتبي شيروانيان مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان اصفهان است.

سردار سرتيپ دوم پاسدار مجتبي شيروانيان در حاشيه مراسم تشييع پيکر مطهر فرزندِ شهيدش ابوالفضل شيروانيان (شهيد مقاومت اسلامي سوريه و مدافع حرم حضرت زينب (س))اظهار کرد: فرزندم در دفاع از قرآن، ولايت و امامت حد و مرزي نداشت، يک شيعه روشن و آگاه بود که به خودش اجازه نمي‌داد، هر نقطه دنيا که باشد به مقدساتي که به آن اعتقاد دارد، توهين شود.

وي در پايان با اشاره به خصوصيات فرزند شهيدش، تصريح کرد: مرد باغيرتي بود، نماز شب ايشان هيچ‌گاه نديدم ترک شود و منويات مقام معظم رهبري را در عمل با بصيرت انجام مي داد.

Share/Save/Bookmark

ا.پرون
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۰۸:۵۹:۲۹
خوشا آنان که پرگشودن تابردوست....
ای مهربان امیدم به شفاعت شماست
محمود
۱۳۹۳-۱۱-۲۳ ۲۰:۴۶:۱۶
خوش به سعادتش انشاءالله روحش با سیدوسالار شهیدان محشور بشه.