سرلشکر محسن رضایی :
انقلاب اسلامی ایران سرآغاز تحولات جهان در عصر جدید است
شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
کد مطلب : 9366
دزفول - جهاد رسانه ای شهید رهبر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام : ما به فکر تحول در همه حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستیم و اگر در حوزه‌ای نتوانیم پیشرفت کنیم به معنی توقف و انجماد است.
انقلاب اسلامی ایران سرآغاز تحولات جهان در عصر جدید است
به گزارش خبرنگار راهیان نور، محسن رضایی در گردهمایی رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه ثارالله دزفول با بیان اینکه وظیفه ما ایجاد انقلاب اقتصادی برای رسیدن به خواسته مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: ریشه کن کردن فساد اقتصادی و رانت در کشور نیازمند یک انقلاب اقتصادی است.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انقلاب اسلامی محصور به یک حوزه خاص نیست، گفت: ما به فکر تحول در همه حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هستیم و اگر در حوزه‌ای نتوانیم پیشرفت کنیم به معنی توقف و انجماد است.
 
وی افزود: در دفاع و امنیت توانسته‌ایم به نقطه مطلوب برسیم اما در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی و یا روابط خارجی هنوز نتوانسته‌ایم به شکوفایی برسیم و این عرصه نیازمند یک انقلاب اقتصادی است.
 
فرمانده اسبق سپاه پاسداران اسلامی با بیان اینکه تحریم‌ها مانعی برای رسیدن به شکوفایی اقتصادی نیستند، عنوان کرد: ما در عرصه دفاعی و برخی از عرصه‌های علمی به عنوان یکی از قدرت‌های جهان شناخته می‌شویم و می‌بینیم که تحریم‌ها در این حوزه‌ها کارساز نبوده است چرا که مدیریت به صورت انقلابی پیش رفته است.
 
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران سرآغاز تحولات جهان در عصر جدید بود و افراد انقلابی نباید محصور در گذشته بمانند بلکه باید روز به روز به فکر ایجاد تحول در جامعه باشند.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: برخی از کسانی که نا امید و خسته شده‌اند می‌خواهند خارج از چارچوب‌های انقلاب نسخه ارائه دهند که البته ناکارآمدی این نسخه‌ها به اثبات رسیده است و باید بدانیم برای پیشرفت کشور نسخه‌ای جز انقلابی گری در همه عرصه‌ها وجود ندارد.
 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark