باقری دولابی خبر داد؛
برگزاری راهیان نور تخصصی لشکر سیدالشهدا (ع) در فکه
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
کد مطلب : 9663
تهران- راهیان نور- رئیس ستاد کنگره شهدای لشکر 10 سیدالشهدا (ع) از برگزاری راهیان نور تخصصی این لشکر در روزهای 14 و 15 اردیبهشت در محل یادمان عملیات سیدالشهدا (ع) در فکه خبر داد.
برگزاری راهیان نور تخصصی لشکر سیدالشهدا (ع) در فکه
به گزارش خبرنگار راهیان نور، «اکبر باقری دولابی» رئیس ستاد کنگره شهدای لشکر 10 سیدالشهدا(ع) از برگزاری چهارمین برنامه تخصصی راهیان نور ستاد کنگره لشکر 10 سیدالشهدا (ع) خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت سالروز عملیات سیدالشهداء ویژه برنامه‌هایی با حضور خانواده شهدا و فرماندهان گردان‌ها و دیگر فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در منطقه عملیاتی فکه برگزار می‌شود.

رئیس ستاد کنگره شهدای لشکر 10 سیدالشهدا (ع) افزود: این بازدید در تاریخ 14 و 15 اردیبهشت در منطقه عملیاتی فکه صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: فرماندهان هر گردان و رزمندگان روایتگری این مراسم را بر عهده خواهند داشت. همچنین در این مراسم سردار محسن سوهانی مسوول اطلاعات عمليات لشکر سيدالشهدا (ع) در دوران هشت سال دفاع مقدس به سخنرانی می‌پردازد.


باقری با بیان این مطلب که مراسم یک شب در پادگان شهید کلهر و صبح روز دیگر در یادمان سیدالشهدا برگزار می‌شود، افزود: ویژه برنامه این مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark