راوی دوران دفاع مقدس:
نقطه به نقطه منطقه بازی دراز بوی بهشت می‌دهد
شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب : 9807
سرپلذهاب - راهیان نور، نقطه به نقطه این منطقه بوی بهشت می‌دهد و جای پای مردانی است که روزی از تمام زندگی خود گذشتند که مبادا وجبی از خاک وطن را به دست دشمن دهند.
نقطه به نقطه منطقه بازی دراز بوی بهشت می‌دهد
به گزارش راهیان نور، سردار محمد احمدیان در یادواره شهدای عملیات بازی دراز اظهار داشت: شهیدان در لحظه‌های آخر رفتند و استخوان‌ها از شیک‌ترین آن‌ها در این سرزمین باقی نماند.
 
راوی دوران دفاع مقدس به رشادت‌های رزمند‌ه‌ای به‌نام ناصر ابراهیمی اشاره و بیان کرد: جوانی لاغر اندام بود که وقتی تانک‌های عراقی ما را محاصره کرده بودند و پشتیبانی ممکن نبود با رشادت به سمت تانک‌های عراقی رفت.
 
وی با بیان اینکه شهید ابراهیمی ابدا هراسی به دل راه نمی‌داد، گفت: تانک‌های عراقی برای هر نفر یک گلوله شلیک می‌کردند شلیک سلاح شیمیایی موجب شد بچه‌ها بر روی زمین بیفتند در جبهه‌ها رزمندگان با شلیک سلاح شیمیایی شوخی‌زده شدند، سلاح شیمیایی چه بر سر این مردم آورد.
 
احمدیان داعیه‌داران امروز در جامعه جهانی در مورد حقوق بشر را همان قدرت‌هایی دانست که به رژیم بعث عراق سلاح شیمیایی می‌دادند و افزود: بچه‌های رزمندگان اسلام یک جاهایی اگر عقب‌نشینی می‌کردند به دلیل مسائل استراتژیک بود و گرنه تا لحظه آخر تا دم آخر می‌ایستادند.
 
وی با اشاره به حضور باشکوه مردم در ارتفاعات بازی‌دراز، تصریح کرد: شهدا از ملت به سمت ارتفاعات بازی دراز دعوت کردند، این موضوع اتفاقی نیست بلکه دلیلی دارد و آن این است که شاهد اقدامات بزرگ رزمندگان در دوران دفاع مقدس در این مناطق سخت از نزدیک باشیم.
 
راوی دوران دفاع مقدس با بیان اینکه ملت همواره ثابت کرده که مرد عمل و ایستادگی هستند، اضافه کرد: نقطه به نقطه این منطقه بوی بهشت می‌دهد و جای پای مردانی است که روزی از تمام زندگی خود گذشتند که مبادا وجبی از خاک وطن را به دست دشمن دهند.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark