نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان:
پیکر 6 شهید گمنام در استان لرستان تشییع و خاکسپاری می‌شود
سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
کد مطلب : 10212
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان گفت: استان لرستان در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) میزبان پیکر پاک 6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس می‌شود.
پیکر 6 شهید گمنام در استان لرستان تشییع و خاکسپاری می‌شود
به گزارش راهیان نور، سرهنگ ناصر فرید اظهار داشت: در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) استان لرستان میزبان 6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس می‌شود.

 
وی با اشاره به اینکه پیکر پاک این 6 شهید گمنام در چهار نقطه ازاستان لرستان تشییع می‌شود، افزود: به همین مناسبت مراسماتی تحت عنوان «شبی با شهدا» در نظر گرفته شده است.

 
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان با بیان اینکه پیکر پاک یک تن از این شهدا در الیگودرز خاکسپاری می‌شود، افزود: مردم شهر مومن‌آباد از توابع شهرستان ازنا روز چهارشنبه 28 تیرماه میزبان دو شهید گمنام خواهند بود که به همین مناسبت مراسم شبی با شهدا در مصلای این شهر برگزار می‌شود.

 
وی با اشاره با تشییع و خاکسپاری پیکر دو شهید گمنام در بروجرد نیز بیان کرد: مراسم شبی با شهدا در بروجرد در حسینه ثارالله سپاه این ناحیه برگزار می‌شود.

 
فرید افزود: پیکر پاک یک شهید گمنام نیز در لشکر 84 خرم‌آباد تشییع و خاکسپاری می‌شود که در این زمینه مراسمی در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) این لشکر برگزار می‌شود.

 
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان گفت: این 6 شهید در عملیات بدر در شرق دجله، عملیات خیبر در مجنون و کربلای 2 در حاج عمران به شهادت رسیده‌اند.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark