حجت الاسلام ماندگاری:
اعزام 500 نفر روایتگر به مناطق راهیان نور/ ترویج سیره شهدا اصلی‌ترین وظیفه موسسه «سیره شهدا» است
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
کد مطلب : 10447
مدیر موسسه روایت «سیره شهدا» گفت: اصلی ترین وظیفه ما در موسسه «سیره شهدا» ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و تبیین شاخصه های آن در جامعه است.
اعزام 500 نفر روایتگر به مناطق راهیان نور/ ترویج سیره شهدا اصلی‌ترین وظیفه موسسه «سیره شهدا» است
به گزارش راهیان نور، حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه موسسه روایت سیره شهدا ترویج فرهنگ شهادت در بین افراد جامعه و تبیین شاخصه های اصلی شهدا است، اظهار کرد: این هدف نیازمند ابزار، امکانات و نیروی انسانی است که موسسه این اقدام را براساس توانمندی های خود به انجام می رساند.

 
وی با اشاره به تربیت نیروهای موثر و مفید در عرصه های تبلیغی در این حوزه، بیان داشت: خوشبختانه این رشته ها هم اکنون در دانشگاه و حوزه ها در حال تدریس بوده و تاکنون طلبه هایی با بنیه علمی بالا در موسسه حضور پیدا کرده و به تبلیغ و تبیین پرداخته اند.

 
حجت الاسلام ماندگاری در ادامه با اشاره به آموزش نیروهای متخصص و تربیت آنها تاکید کرد: براین اساس نیروها طی آموزش های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت آماده شده و به نقاط مختلف و اردوهای راهیان نور اعزام شده اند.


رئیس موسسه سیره شهدا با بیان اینکه بیش از 500 نفر از راویان و آموزش دیدگان این موسسه در اردوهای راهیان نور شرکت کرده اند، تاکید کرد: در تلاش هستیم تا این رقم هرساله افزایش پیدا کرده و این ظرفیت روز به روز رشد صعودی خود را حفظ کند.

 
وی در ادامه با اشاره به اینکه موسسه سیره شهدا توجه ویژه به اقشار و گروههای سنی مختلف در جامعه دارد، ادامه داد: محصولات این موسسه در قالب های کتاب، پویا نمایی و فیلم با محتوای متفاوت و مفید برای افراد مختلف تولید می شود.

 
حجت الاسلام ماندگاری همچنین به توجه شهدای مدافع حرم نیز اشاره کرد و بیان داشت: کارهایی در خصوص شهدای مدافع حرم نیز آغاز شده که امیدواریم در آینده محصولاتی با این موضوع به بازار عرضه شود.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark