مدير عامل شركت توزيع نيروی برق استان كردستان:
اقدامات وزارت نيرو به عنوان معين كاروانهای راهيان نور اقدامی ارزشمند در جهت شناساندن ايثارگريهای رزمندگان اسلام است
مصاحبه از: مهدی علی زاده
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : 10627
یادمان والفجر4 - جهاد رسانه ای شهید رهبر، نجفیان مطرح کرد: اقدامات وزارت نيرو به عنوان معين كاروانهای راهيان نور و احداث يادمانهای شهدا اقدامی ارزشمند در جهت شناساندن ايثارگريهای رزمندگان اسلام به بازديد كنندگان به ويژه نسل جوان می باشد.
اقدامات وزارت نيرو به عنوان معين كاروانهای راهيان نور  اقدامی ارزشمند در جهت شناساندن ايثارگريهای رزمندگان اسلام است
به گزارش راهیان نور، محمد مصطفی نجفیان مدير عامل شركت توزيع نيروی برق استان كردستان در حاشیه بازديد كاروان راهيان نور وزارت نيرو از يادمان شهدای عمليات والفجر 4 در گفت وگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر، اظهار داشت: اقدامات وزارت نيرو به عنوان معين كاروانهای راهيان نور و احداث يادمانهای شهدا اقدامی ارزشمند در جهت شناساندن ايثارگريهای رزمندگان اسلام به بازديد كنندگان به ويژه نسل جوان می باشد.


 محمد مصطفی نجفيان افزود: براساس برنامه ريزی های انجام شده وزارت نيرو به عنوان معين كاروانهای راهیان نور، يادمانهای شهدا را در نقاط مختلف احداث كرده است و در استان كردستان نيز در ظرف چند سال اخير يادمانهايی در شهرهای جنگ زده و مرزی به ويژه مريوان و بانه احداث شده است.

 
 وی ادامه داد: در اين راستا شركت های صنعت آب و برق استان از محل اعتبارات داخلی خود امكانات رفاهی از جمله آب و برق و روشنايی معابر و جاده های منتهی به يادمان ها و برق کشی برای حسينيه ها را فراهم نموده است.

 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark