پپام تسلیت ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پی سانحه اتوبوس راهیان نور دانش آموزی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : 11185
تهزات- راهیان نور- ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پی سانحه راهیان نور دانش آموزی پیام تسلیتی صادر کرد
پپام تسلیت ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پی سانحه اتوبوس راهیان نور دانش آموزی
به گزارش خبرنگار راهیان نور، متن پیام ستاد مرکزی راهیان نور کشور بدین شرح است:

انّا للّه و انّا الیه راجعون
وَ مَن یَخْرُجْ مِن بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَی اللّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلی اللّهِ وَ کَانَ اللّهُ غَفُورًا رَّحِیمًا و هر کس به قصد مهاجرت در راه خدا و پیامبر او از خانه‏ اش به درآید سپس مرگش در رسد پاداش او قطعا بر خداست و خدا آمرزنده مهربان است. (نساء/100)

حادثه تاسف‌بار عروج ملکوتی دو نفر از زائران دانش آموز سرزمین نور به همراه مربی و راوی هشت سال دفاع مقدس این کاروان در سانحه واژگونی اتوبوس در محور هویزه به سوسنگرد استان خوزستان را به ملت شریف ایران اسلامی و مردم عزیز و دیندار شهرستان نظرآباد استان البرز و به ویژه خانواده‌های معزّز این عزیزان تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی را برای آن عزیزان مسئلت عرض می‌نمائیم.

شکی نیست روح ملکوتی این زائران شهدا که برای کسب معرفت از محضر شهیدان بزرگوار به سوی سرزمین‌های مقدس هجرت نمودند، امروز در بهشت شهیدان است و به مصداق این آیه، اجر این مهاجران با خدای متعال است.

از درگاه ایزد منان علوّ درجات را برای این عزیزان و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می‌نمائیم.

لازم به ذکر است که ستاد مرکزی راهیان نور کشور با استفاده از ظرفیت کمیته های تخصصی خود از جمله کمینه های بهداشت و درمان، امنیتی انتظامی و زائرین و با هماهنگی مجموعه دستگاه های کشوری و لشکری عضو این ستاد، تمام تلاش خود را برای پیگیری امور مربوطه جهت کاهش آلام بکار خواهد بست.

                                      روابط عمومی و امور بین الملل
                                      ستاد مرکزی راهیان نور کشور

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark