رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور؛
نیروی دریایی سپاه مسئول راهیان‌نور دریایی شده است/ یادمان‌های دفاع مقدس آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین
يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : 11086
تهران-راهیان نور- رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اشاره به برگزاری راهیان نور دریایی در استان‌های بوشهر و هرمزگان گفت: نیروی دریایی سپاه مسئول برگزاری راهیان نور دریایی شده است.
نیروی دریایی سپاه مسئول راهیان‌نور دریایی شده است/ یادمان‌های دفاع مقدس آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین
به گزارش راهیان نور، سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر  پیرامون برگزاری اردوی های راهیان‌نور دریایی، اظهار کرد: راهیان نور دریایی امسال در استان‌های هرمزگان و بوشهر برگزار می‌شود. 


وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای اردوهای راهیان‌نور دریایی تدارک دیده شده است، ادامه داد: نیروی دریایی سپاه پاسداران مسئول برگزاری راهیان نور دریایی شده و مناطق دریایی سپاه در این قضیه یاری کننده ما است.



رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور ، با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز برای اردوهای راهیان‌نور دریایی اعلام آمادگی و کمک کرده است، اضافه کرد: با چشم انداز و برنامه‌هایی که برای راهیان نور اندیشیده شده تلاش بر این است تا پایان برنامه ششم و هفتم که افق چشم انداز جمهوری اسلامی است بتوانیم ۱۰میلیون نفر را برای این منظور پذیرا باشیم.


سردار کارگر درباره تمهیدات لازم برای زائران اربعین حسینی(ع) خاطرنشان کرد: تمام لوازمی که در یادمان‌های دفاع مقدس که در مسیر زائران اربعین لازم بوده، آماده سرویس دهی و خدمت به زائران اربعین است.
 انتهای پیام/



 

Share/Save/Bookmark