دل نوشته خواهر شهید مدافع حرم به مناسبت روز جوان
خوش به سعادتت که در جوانیت برای خدا رفتی
یادداشت : الهه میردوستی
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب : 9871
خوش به سعادتت که در جوانیت برای خدا رفتی
به گزارش راهیان نور، الهه میردوستی خواهر شهید مدافع حرم «سید محمدحسین میردوستی» به مناسب سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) دل نوشته ای را منتشر که در ادامه می خوانید:
 
خدا کند که جوانان زحقّ جدا نشوند
به صحبت بد و بدخواه مبتلا نشوند
سر عقيده خود پاى فشارند چو کوه
بسان کاه زهر باد جابجا نشوند

داداش خوبم روز جوان به تو عزیزم که مانند علی اکبر در میدان جنگ اسلام شهید شدی تبریک میگم، دلم انقدر برای صدای زیبایت تنگ شده که نگو، دوست دارم گونه ات را ببوسم اما من از سهم تو برادر فقط سنگ سردی دارم که به جای گونه ات آن را می بوسم. خوش به سعادتت که در جوانیت برای خدا رفتی خوشا به سعادتت که کادو روز جوانت بهشت است؛ راستی داداشم برایت گل زرد خریدم همان رنگی که دوست داری گل ها را برایت می‌چینم بر روی سنگ زیبایت این کادو را از من خواهر دلتنگت بپذیر .کاشکی میتونستم برای بار دیگر تو را ببینم کاشکی امروز به جای اینکه با اشک روز جوان را تبریک بگویم با خنده روز جوان را به تو عزیزم تبریک می‌گفتم.
 
گفتنی است؛ "سید محمدحسین میردوستی" متولد سال 1370 و از نیروهای یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه بود. محمد حسین در ابتدای ورود به صابرین در قسمت بهداری مشغول شد و در چند عملیات این یگان نیز شرکت کرد.
 
با شدت گرفتن آتش جنگ در سوریه سید محمدحسین داوطلبانه آماده حضور در جبهه نبرد سوریه علیه تکفیریها شد.
 
وی سرانجام در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) در تاسوعای حسینی سال گذشته و در سن 24 سالگی همراه با چهار همرزم دیگرش به شهادت رسید و پیکر مطهرش در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark