سرلشکر ایزدی مطرح کرد :
افراد زیادی در اردوهای راهیان نور متحول شده اند
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : 8520
یادمان شهدای دشت ذوالفقاری - جهاد رسانه ای شهید رهبر- معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا: وقتی جوان ها این صحنه های مجاهدت را می بینند،از این معنویت هم فیض می برند و استفاده می کنند و تحت تأثیر قرار می گیرند.
افراد زیادی در اردوهای راهیان نور متحول شده اند
به گزارش خبرنگار راهیان نور، سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در بازدید از یادمان شهدای دشت ذوالفقاری در مصاحبه با جهاد رسانه ای شهید رهبر گفت: وقتی جوانان این صحنه های مجاهدت را از نزدیک می بینند که افراد خود ساخته ای برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی، ارزشمندترین سرمایه ی خود که جانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند؛ همین جمع های کوچک، مقدمه ی تشکیل یگان های بزرگ شدند؛ کارهای بزرگ انجام دادند و یگان های بزرگ دشمن را مستاصل کردند و شکست دادند؛ این انگیزه بخش و سازنده و الهام بخش است.

وی افزود : بدلیل اینکه در واقع کربلای ایران خوزستان است و خون پاک ترین انسان ها در این نقطه ریخته شده است این مکان از معنویت خاصی برخوردار است؛ جوانان نیز از این معنویت فیض می برند و استفاده می کنند و تحت تأثیر قرار می گیرند. افراد زیادی در اردوهای راهیان نور متحول شده اند و بعد از بازگشت، زندگی جدید را آغاز کردند.
 
ایزدی در ادامه در خصوص احیای یادمان شهدای دشت ذوالفقاری افزود: یک انسان با اراده و ایثارگر به تنهایی منشاء یک کار بزرگ شده است. احیای صحنه مجاهدت های شهدای بزرگ مثل شهید سید مجتبی هاشمی و همرزمان شهیدش واقعا کار بسیار ارزشمندی است که با یک همت بزرگ و با کمک خادمین شهدا، چنین اثر ماندگاری را به یادگار گذاشتند. ان شاء الله این مکان مقدس مرکزی برای توسعه ی معنویت و عبادت و مجاهدت در راه اسلام و محلی برای زیارت کاروان های راهیان نور قرار بگیرد.
 
 
شایان ذکر است یادمان شهدای دشت ذوالفقاری در کیلومتر 9 جاده آبادان جنب یادمان شهید تندگویان قرار دارد. 
 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark