محاصره تروریست‌ها در «حلب» سوریه کامل شد
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب : 4605
اهواز-جهاد رسانه ای شهید رهبر- به گزارش پایگاه خبری روزنامه الحیات، پس از تسلط یگان‌هایی از ارتش سوریه به منطقه « حندرات» آخرین مسیرهای وصول کمک‌های نظامی و غذایی به مخالفان نیز به دست ارتش افتاده است. گروه‌های مسلح از طریق ترکیه از این مسیر یاری می‌شدند.
محاصره تروریست‌ها در «حلب» سوریه کامل شد

به گزارش سرویس مقاومت راهیان نور، دولت سوریه اعلام کرد، ارتش این کشور آماده تسلط کامل به منطقه استراتژیک «حندرات» مشرف به شهر «حلب» است.

طبق این گزارش، محاصره شهر «حلب» کامل شده است و تلاش‌های معارضان مسلح برای جلوگیری از این اتفاق به شکست انجامیده است.

پایگاه خبری روزنامه الحیات گزارش داد که پس از تسلط یگان‌هایی از ارتش سوریه به منطقه « حندرات» آخرین مسیرهای وصول کمک‌های نظامی و غذایی به مخالفان نیز به دست ارتش افتاده است. گروه‌های مسلح از طریق ترکیه از این مسیر یاری می‌شدند.

گروه موسوم به «دیده بان حقوق بشر سوریه» واقع در لندن نیز به پیش روی ارتش سوریه در اطراف «حلب» اعتراف کرده و در گزارش خود آورده است: ارتش سوریه پس از ۱۰ روز درگیری با «جبهة النصره» توانست به روستای «حندرات» تسلط یابد.

در ماه‌های اخیر ارتش سوریه توانسته است، پیشروی خود را به اطراف شهر «حلب» بکشد و آخرین راه‌های وصول کمک‌ها به گروه‌های تروریستی را نیز قطع کرده و محاصره را بر آنان کامل کند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark