راهیان نور غرب و شمالغرب کشور؛
بسیجیان زابل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب : 10619
جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زابل گفت: ۸۴ نفر از بسیجیان شهرستان زابل طی دو روز گذشته در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.
بسیجیان زابل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند
به گزارش راهیان نور، مهرالله سارانی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زابل در گفت‌وگو با خبرنگار ما، گفت: ۸۴ نفر از بسیجیان شهرستان زابل طی دو روز گذشته در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.


وی اظهار کرد: بسیجیان اعزامی به‌مدت پنج روز با حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور، از یادمان های مانند عملیات مرصاد، ارتفاعات بازی دراز در سرپل ذهاب و یادمان پاوه بازدید می‌کنند.


جانشین ناحیه مقاومت بسیج زابل افزود: حماسه راهیان نور در حقیقت یک حرکت فرهنگی بصیرتی است و فرصتی ایجاد می‌کند تا جوانان و نوجوانان ما با حال و هوای دفاع مقدس آشنا شوند و بهتر بتوانند با شهدا ارتباط برقرار کنند.


سارانی بیان کرد: نسل جدید در فضایی به دور از جنگ هشت ساله پرورش یافته و از دوران دفاع مقدس خاطره‌ای در ذهن ندارند، بنابراین ممکن است موجب شود تا نتوانند با شهدا ارتباط معنوی برقرار کنند؛ حضور در این اردوها می‌تواند آگاهی و اشتیاق معنوی آنان را افزایش ‌دهد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark