امروز؛
آغاز ثبت‌نام جهاد رسانه ای شهید رهبر ویژه راهیان نور جنوب کشور
یازدهم تا بیستم آذرماه
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
کد مطلب : 11159
تهران- راهیان نور- روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور از آغاز ثبت نام جهاد رسانه ای شهید رهبر ویژه راهیان نور جنوب کشور خبر داد.
آغاز ثبت‌نام جهاد رسانه ای شهید رهبر ویژه راهیان نور جنوب کشور

به گزارش خبرنگار راهیان نور، روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این اطلاعیه توضیح داده است:

ثبت نام جهاد رسانه ای شهید رهبر از امروز یازدهم آذرماه آغاز و تا بیستم آذرماه جاری ادامه دارد و خادمین پس از ثبت‌نام و طی مراحل گزینش به کسوت خادمی شهدا نائل شده و در ایام اوج راهیان نور جنوب (اسفند و فروردین جاری) در یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور بکارگیری خواهند شد.

با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمین رسانه ای راهیان نور، اولویت با خادمینی است که آشنایی اولیه با فنون اولیه خبرنگاری از جمله اصول خبرنویسی، مصاحبه، گزارشگری، نگارش خبر، ویراستاری، تدوین و گرافیک و تصویربرداری، مستند سازی و فیلم کوتاه آشنایی و سابقه و رزومه کاری داشته باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز 30 دی ماه  1395 در اینجا و بخش رسانه سایت ثبت نام خادمین شهدا ثبت نام نمایند.

مهمترین وظایف «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمان خبرنگار، ایجاد مرکز رسانه‌ای و ارائه خدمات از جمله معرفی سوژه و ارسال اخبار برای رسانه‌ها، در اختیار گذاشتن امکانات، هدایت، راهنمایی و مشاوره به اصحاب رسانه و حمایت از حضور آنها در مناطق عملیاتی، تهیه و تولید گزارش، گفت‌وگو، عکس و فیلم، خبر و پیش خبر از مهمترین وظایف خبرنگاران جهاد رسانه ای شهید رهبر است.


انتهای پیام/


 Share/Save/Bookmark