مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان خبر داد
آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از 400نفر
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : 10016
سنندج- راهیان نور- غلامی گفت: علاوه بر اردوگاه دزلی،3 اردوگاه شهید نصر الهی بانه ،شهید قهاری مریوان و بروجردی سنندج پذیرای مسافران راهیان نورخواهند بود.
آمادسازی اردوگاه راهیان نور دزلی با ظرفیت بیش از 400نفر
به گزارش خبرنگار راهیان نور، فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: حضور اقشار مختلف مردم در مناطق عملیاتی استان کردستان چشمگیر است و با توجه به این حضور شایسته، اقداماتی در خصوص اسکان این عزیزان صورت گرفته است.
 
وی ادامه داد: در همین راستا و با توجه به اعزام های گسترده کاروان های راهیان نور زائر سرای دزلی شهرستان سرو آباد با ظرفیت بیش از 400 نفر طراحی و کار ساخت آن در دستور کار قرار گرفت.
 
غلامی در همین زمینه یادآو شد: با تلاش های صورت گرفته این اردوگاه در شرف اتمام ساخت است و به با تکمیل شدن بخش های مختلف آن شروع به پذیرش زائران راهیان نور می نماید.
 
مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان خاطر نشان کرد: علاوه بر این اردوگاه، 3 اردوگاه شهید نصر الهی بانه، شهید قهاری مریوان و بروجردی سنندج پذیرای زائران راهیان نور خواهند بود.
 
وی در پایان با بیان اینکه استان کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش است، خاطر نشان کرد: حماسه های ماندگاری در استان کردستان توسط غیورمردان این سرزمین آفریده شد که نیازمند تبیین و انتقال است.
 
گفتنی است 7 یادمان؛ تپه الله اکبر، باشگاه افسران، والفجر4، والفجر 10، سیران بند، بوالحسن و شهدای گمنام زریوار در استان کردستان وجود دارد.

Share/Save/Bookmark