مسئول فرهنگی سپاه ناحیه سرپلذهاب خبر داد :
آمادگی وآذین بندی شهرستان درآستانه مراسم سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز
چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : 9764
کرمانشاه - راهیان نور، مسئول فرهنگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب از آمادگی وآذین بندی خیابانهای شهرستان درآستانه مراسم سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز وصعودسراسری امت حزب الله به این ارتفاعات خبرداد.
آمادگی وآذین بندی شهرستان درآستانه مراسم سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز
به گزارش راهیان نور، نریمان حیدری در گفتگو با خبرنگار راهیان نور اظهار داشت: بسیجیان ناحیه مقاومت سرپل ذهاب با فضاسازی و آذین بندی سطح شهر، ارتفاعات و محل برگزاری یادواره شهدا بازی دراز این مکانها را برای هر چه بهتر برگزاری مراسم سالگرد عملیات غرور آفرین بازی دراز آماده می کنند.

وی افزود: آماده سازی شهرستان برای حضور زائران، با نصب دروازه قرآن در ورودی شهر، فضا سازی و نصب بنرها ،پرچم ها و بیرق ها از ورودی شهر تا چهار راه احمد بن اسحاق (ع) و تا خروجی به طرف گیلانغرب و ارتفاعات بازی دراز صورت می گیرد.
 
مسئول فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان تصریح کرد: با انجام تمامی تمهیدات لازم و برنامه ریزیهای صورت گرفته توسط ستادهای اجرایی بزرگداشت عملیات بازی دراز، شهرستان از آمادگی کامل جهت برگزاری بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز برخوردار است.
 
وی با اشاره به اینکه ورود کاروانهای راهیان نور در 7و 8 اردیبهشت ماه جاری سرآغاز حضور کاروانهای راهیان نور به غرب کشور است، اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم بهترین میزبان از کاروانهای راهیان نور و همه عزیزانی که از جای جای میهن اسلامیمان برای میثاق با شهدای بازی دراز به شهرستان سفر می کنند، باشیم.
 
انتهای پیام/

  


Share/Save/Bookmark