حسن شمشادی:
مظلومیت مدافعان حرم در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد / مدافعان حرم را وارد مسائل سیاسی نکنیم
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
کد مطلب : 9872
تهران - راهیان نور، خبرنگار سابق صدا و سیما در سوریه بیان کرد: مظلومیت مدافعان حرم در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد. هیچ رسانه‌ای نشان نداد که مدافعان حرم غذای افطار خود را به آوارگان سوری بخشیدند.
مظلومیت مدافعان حرم در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد / مدافعان حرم را وارد مسائل سیاسی نکنیم
به گزارش راهیان نور، حسن شمشادی خبرنگار سابق صدا و سیما در سوریه با حضور در اولین کنگره دانشجویی «علی اکبرترین‌های ایران اسلامی» به سخنرانی پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای آغاز جنگ در سوریه شایعاتی زیادی مبنی بر اینکه جنگ میان شیعه و سنی است و چند شایعه دیگر پراکنده شد که صحت نداشت. همچنین جنایت‌های تروریست‌ها را به ارتش سوریه نسبت می‌دادند اما با حضور علی اکبرهای ایرانی در سوریه، تروریست چهره واقعی خود را نشان داد.
 
وی افزود: مظلومیت مدافعان حرم در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد. هیچ رسانه‌ای نشان نداد که مدافعان حرم غذای افطار خود را به آوارگان سوری بخشیدند.

شمشادی با بیان اینکه مدافعان حرم را به مسائل سیاسی وارد نکنیم، ادامه داد: زمانی که در فضای مجازی از رشادت‌های مدافعان حرم و یا خبر شهادت فردی را می‌نویسم، برخی پیام می‌گذارند و می‌گویند: ما ارتش قوی داریم و دشمن اجازه نزدیکی به مرزهای ما را ندارد. در پاسخ آنها می‌گویم که ارتش سوریه یکی از قوی‌ترین و مجهزترین ارتش‌های دنیا بود ولی به کشورش حمله کردند. این سخنم به این معنی نیست که ما ضعیف هستیم بلکه می‌گویم دشمن در کمین است.
 
وی در پایان گفت: برخی می‌گویند مدافعان حرم خانواده خود را دوست ندارند که آن‌ها را رها کرده و به سوریه می‌روند، پاسخ این افراد را می‌توانید در وصیت‌نامه شهدا بخوانید.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark