دبیر هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری کرمانشاه خبر داد:
برگزاری رالی بزرگ فرهنگی، ورزشی و مذهبی راهیان نور غرب کشور
چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب : 9773
کرمانشاه - راهیان نور، دبیر هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه از آغاز رالی بزرگ راهیان‌نور غرب کشور در استان البرز خبر داد: پایان این رالی بزرگ فرهنگی، ورزشی و مذهبی در استان کرمانشاه منطقه عملیاتی بازی‌دراز است.
برگزاری رالی بزرگ فرهنگی، ورزشی و مذهبی راهیان نور غرب کشور
به گزارش راهیان نور، محمدجواد کرانی در گفت‌وگو با خبرنگار راهیان نور، از برگزاری و آغاز رالی بزرگ راهیان‌نور غرب کشور از استان البرز خبر داد و اظهار داشت: این رالی هزینه ثبت‌نام ندارد و علاقه‌مندان به‌صورت رایگان در این رویداد فرهنگی، ورزشی و مذهبی شرکت می‌کنند.
 
دبیر هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه در خصوص برگزاری و نحوه ثبت‌نام رالی بزرگ فرهنگی، ورزشی و مذهبی راهیان نور غرب کشور و یادواره شهید سرلشگر خلبان علی‌اکبر شیرودی، گفت: علاقمندان به شرکت در این رالی می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت رسمی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز به آدرس www.alborz_mac.ir مراجعه کنند.
 
وی با بیان اینکه به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود، ادامه داد: نخستین رالی بزرگ راهیان‌نور غرب کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه در مسیر استان‌های البرز (مهرشهر)، قزوین، همدان، کرمانشاه (منطقه عملیاتی بازی‌دراز) با شرکت اتومبیلرانان سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark