مدیر نشر موسسه شهید باقری به راهیان نور خبر داد؛
جلد سوم خاطرات شهید باقری منتشر می‌شود / عرضه 2 مستند راهیان نور و اربعین در نمایشگاه کتاب تهران
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : 9818
تهران - راهیان نور، سيدمهدی شجاع‌الدين گفت: نگارش جلد سوم کتاب روایت زندگی شهید حسن باقری به قلم سعید علامیان به پایان رسیده و آماده چاپ شده است.
جلد سوم خاطرات شهید باقری منتشر می‌شود / عرضه 2 مستند راهیان نور و اربعین در نمایشگاه کتاب تهران
به گزارش راهیان نور، سيدمهدی شجاع‌الدين مدیر نشر موسسه شهید حسن باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به تازه‌های نشر این انتشارات، اظهار داشت: امسال چند عنوان کتاب جدید در باب عملیات فتح‌المبین، شهیدحسن باقری و زندگی‌نامه برخی از شهدای اطلاعات به چاپ خواهید رسید.
 
وی درباره جلد سوم کتاب روایت زندگی شهید حسن باقری گفت: نگارش جلد سوم این کتاب به قلم سعید علامیان به پایان رسیده و هم‌اکنون آماده چاپ است. علامیان پیش از این 2 جلد دیگر از این سری کتاب‌ها را به رشته تحریر در آورده، که توسط انتشارات موسسه شهید حسن باقری چاپ شده است.
 
شجاع‌الدين خاطرنشان کرد: تمام مراحل آماده‌سازی این کتاب به پایان رسیده است و کار در مرحله چاپ قرار دارد، که احتمالا در نیمه اول سال 96 در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
 
مدیر نشر موسسه شهید حسن باقری ادامه داد: کتاب فتح المبین نوشته مصطفی رحیمی نیز از دیگر کتاب‌های موسسه شهید باقری است، که در آینده نزدیک چاپ خواهد شد.
 
وی در ادامه از عرضه 2 مستند جدید این موسسه در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: امسال برای نمایشگاه کتاب تهران 2 مستند ویژه راهیان‌نور و اربعین عرضه خواهد شد.
 
شجاع‌الدین خاطرنشان کرد: یادمان شهید حسن باقری که محل شهادت ایشان در منطقه فکه است، سال گذشته برای نخستین بار پذیرای زائرین مناطق عملیاتی خوزستان بود. امیدواریم این یادمان تبدیل به محل گفت‌وگو و گفتما‌ن‌سازی دفاع مقدس شود.
 
وی تصریح کرد: شهید باقری مصداق جوان مومن انقلابی است، که معنویت را در کنار عقلانیت قرار داد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark