مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان خبر داد:
بازدید کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از یادمان های دفاع مقدس کردستان
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب : 10548
سنندج - جهاد رسانه ای شهید رهبر، مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان گفت: جمعی از کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری سراسر ایران در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی کردستان بازدید کردند.
بازدید کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از یادمان های دفاع مقدس کردستان
به گزارش راهیان نور، جلال برومند در گفت‌وگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر در سنندج اظهار کرد: جمعی از کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از سراسر کشور به اتفاق خانواده‌های خود در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی کردستان دیدن کردند.

 
وی افزود: بر اساس برنامه تنظیمی از سوی مرکز مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی کشوری، کاروان ۹۰ نفره راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کردستان حضور یافته و با بازدید از این مناطق با ایثار و فداکاری‌های رزمندگان بیشتر آشنا شدند.

 
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان خاطرنشان کرد: کاروان راهیان نور صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بازدید از مناطق عملیاتی سنندج، مریوان، سروآباد و سیرانبند بانه، از یادمان‌های شهدای گمنام نیز بازدید کردند.

 
برومند در ادامه عنوان کرد: هر ساله تعدادی از کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از سراسر کشور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کردستان اعزام می‌شوند تا با آرمان‌های شهدا در این مناطق تجدیدمیثاق کنند.

 
وی بیان کرد: با هماهنگی که با سپاه استان کردستان صورت گرفت راویان استان، مجاهدت‌های خاموش در کردستان را برای زائران روایت کردند.

 
برومند با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای راهیان نور اظهار داشت: ایشان بیشتر بر جنبه فرهنگی و معنوی این اردوها اشاره دارند، چون این کار فرهنگی و ارزشمند در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارد که در جنگ نرم رسالت دشمن، دور نگه داشتن جوانان ما از فرهنگ ایثار و شهادت است.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark