پیام تسلیت فرمانده کمیته جستجوی مفقودین به مناسبت عروج خادم الحسین حاج محمد صباغیان
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب : 11097
تهران- راهیان نور- اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و دیگر همرزمان ، از خداوند منان همنشینی با سالار شهیدان را برای این یار تازه سفر کرده مسئلت دارم
پیام تسلیت فرمانده کمیته جستجوی مفقودین به مناسبت عروج خادم الحسین حاج محمد صباغیان
به گزارش راهیان نور، پیام‌تسلیت سردار باقرزاده به مناسبت درگذشت شهادت گونه خادم الشهدا حاج اکبر صباغیان  به شرح زیر است:
 
انا لله و انا الیه راجعون
حضور خانواده محترم و ارجمند حاج محمد صباغیان
 
با درود و سلام بر محمد و آل محمد و اهدای سلام و تحیات وافر الهی
خبر ارتحال شهادت گونه خادم الشهدا حاج محمد (اکبر)صباغیان داغی بود بر دل های اصحاب فرهنگ ، جهاد و شهادت که از نزدیک با مرام و خدمات بی شائبه ایشان آشنا بودند .
 
مرحوم حاج محمد صباغیان این فعال دانشجویی خستگی ناپذیر دهه 70 و راوی دفاع مقدس هرچه در توان داشت برای فرهنگ ایثار و شهادت در طبق اخلاص گذاشت و از هیچ تلاشی دریغ نکرد.
 
در جریان فتنه 78 به درجه رفیع جانبازی نائل گردید و بارها در جریان امر به معروف و نهی از منکر دچار آسیب جدی شد.
 
در ستاد مرکزی راهیان نور قریب به 10 سال بعنوان معاون امور یادمانها در امر ایجاد ،ساماندهی ، حفظ و بهره برداری از یادمانهای دفاع مقدس خدمات دلسوزانه و ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت.
 
عمر با برکت این مجاهد فرهنگی فی سبیل الله با خدمت به زائران اربعین حسینی علیه السلام ادامه یافت .در پایان عمر با برکت خود با ماموریت امام رضا علیه السلام درراه امام حسین علیه السلام جان خود را فدا کرد .
 
اخلاص ، ایمان ، صداقت و زندگی مجاهدانه این خادم صبور، الگوی رفتاری همه خادمین شهدا خواهد بود
 
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و دیگر همرزمان ، از خداوند منان همنشینی با سالار شهیدان را برای این یار تازه سفر کرده مسئلت دارم
 
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح
سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده
9 آبان 1396


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark