سومین شب خاطره‎ جهادی برگزار می‌شود
دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : 9747
تهران - راهیان نور، سومین شب خاطره جهادی طبق سنوات گذشته همزمان با سالگرد جهادگر آسمانی حاج عبدالله والی که 23 سال در منطقه ی محروم بشاگرد به خدمت رسانی پرداخت، برگزار می شود.
سومین شب خاطره‎ جهادی برگزار می‌شود
به گزارش راهیان نور، سومین شب خاطره جهادی طبق سنوات گذشته همزمان با سالگرد جهادگر آسمانی حاج عبدالله والی که 23 سال در منطقه ی محروم بشاگرد به خدمت رسانی پرداخت، برگزار می شود.
 
در این مراسم که یاران مرحوم والی و خانواده ی وی حضور می یابند؛ جمعی از جهادگران غیر ایرانی (خارجی) ضمن شرکت در این محفل، خاطرات خود را نیز از سازندگی در مناطق محروم بیان می کنند.
 
سومین شب خاطره نیز به همت خود جوش جمعی از گروه های جهادی برگزار شده و امسال شاهد حضور گروه سرود نوجوانان بشاگرد خواهد بود که با نوای خود، سرودهایی را در توصیف مقام معظم رهبری و شهداء اجرا می نمایند.
 
برپایی غرفه ی کالا روستا به منظور عرضه ی صنایع دستی روستاییان، خاطره گویی تنی چند از جهادگران عضو گروه های مختلف جهادی، برپایی نمایشگاه عکس و آیات جهادی و ... از جمله برنامه های با شکوه این جلسه ی صمیمانه می باشد.
 
گفتنی است سومین شب خاطره جهادی همزمان با دوازدهمین سالگرد رحلت حاج عبداله والی روز 5شنبه هفتم اردیبهشت ماه 1396 ساعت 5 بعد از ظهر در محل شهادت 72 تن (پایین تر از میدان بهارستان- نرسیده به 4 راه سرچشمه- خ صیرفی پور- مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی) برگزار خواهد شد که شرکت برای عموم خواهران و برادران علاقمند آزاد می باشد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark