نشست مشترک و تخصصی ؛
مسئولین خادمین و یادمان های راهیان نور جنوب کشور برگزار شد
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب : 11269
قم-راهیان نور- نشست مشترک و تخصصی مسئولین خادمین و مسئولین یادمان های دفاع مقدس راهیان نور جنوب کشور در شهر مقدس قم برگزار شد.
مسئولین خادمین و یادمان های راهیان نور جنوب کشور برگزار شد

به گزارش راهیان نور
،نشست مشترک و تخصصی مسئولین خادمین و مسئولین یادمان های دفاع مقدس راهیان نور جنوب کشور به ریاست سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در شهر مقدس قم برگزار شد.
 

این نشست به عنوان آخرین برنامه همایش دو روزه مسئولین خادمین و مسئولین یادمان های دفاع مقدس راهیان نور جنوب کشور در آستانه ایام اوج راهیان نور جنوب کشور و با هدف برنامه ریزی و هماهنگی هرچه بهتر مسئولین و دست اندرکاران این حرکت عظیم فرهنگی کشور صورت پذیرفت.
 
لازم به ذکر است علاوه بر مسئولین یادمان ها و مسئولین خادمین راهیان نور جنوب کشور، مسئولین و فرمانده هان قرارگاه های راهیان نور سپاه و بسیج، ارتش ،ناجا ،راهیان نور دریایی و موسسات مردم نهاد،نیز در این همایش حضور داشتند و به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در جهت پیشبرد اهداف این نشست با یکدیگر پرداختند.

گفتنی است جلسات تخصصی جداگانه ای نیز بین مسئولین یادمان ها و مسئولین خادمین راهیان نور جنوب کشور به منظور هماهنگی و تبادل نظر و استفاده تجربیات گذشته در حاشیه این نشست برگزار شد.

شایان ذکر است در پایان این همایش ضمن اهداء احکام مسئولین خادمین راهیان نور جنوب کشور، بر امادگی هرچه بهتر خادمین و یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور به جهت استقبال و ارائه خدمات لازم به زائرین گرامی شهدا در ایام اوج راهیان نور تاکید شد.
 
انتهای پیام/


 


 

Share/Save/Bookmark