رئیس ستاد راهیان نور گلستان:
افتتاح اردوگاه گلستان در مناطق عملیاتی جنوب/ اعزام ۱۰۰ هزار گلستانی به راهیان نور در برنامه پنجم توسعه
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب : 10576
رئیس ستاد راهیان نور سپاه نینوا استان گلستان گفت: در تلاش هستیم که فاز دوم اردوگاه راهیان نور استان گلستان در مناطق عملیاتی جنوب به زودی افتتاح شود.
افتتاح اردوگاه گلستان در مناطق عملیاتی جنوب/ اعزام ۱۰۰ هزار گلستانی به راهیان نور در برنامه پنجم توسعه
به گزارش راهیان نور، عبدالله عین‎علی در گفت‎‌وگو با خبرنگار ما درباره برنامه‌های امسال اعزام اردوهای راهیان نور اظهار داشت: تمرکز ما امسال در موضوع راهیان‌نور کیفی‎سازی اردوها است.

 
عین‎علی با بیان اینکه کیفی‎سازی راهیان نور را مدنظر قرار دادیم، گفت: امسال با همکاری و همراهی استانداری مقرر شده در بحث عمرانی اردوگاه شهدای گلستان را در اردوگاه شهید باکری در مناطق عملیاتی جنوب گسترش دهیم.

 
وی افزود: از اداره آب، برق و گاز کارشناسانی به منطقه اعزام شدند و سردخانه‎های زیر صفر و بالای صفر، ساختمان اداری، سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است.

 
جانشین فرماندهی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: 6 هزار دانش‎آموز امسال برای راهیان نور در نظر گرفته شده که به دنبال این هستیم بیش از این میزان دانش‎آموزان از استان اعزام شوند.

 
عین‎علی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که 3 هزار نفر به راهیان نور غرب از گلستان اعزام شوند، افزود: به دنبال این هستیم که 10 هزار نفر به راهیان نور اعزام کنیم و در طی 5 سال گذشته 100 هزار گلستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 
وی با بیان اینکه یک‌هزار و 500 دانشجو امسال به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‎شوند، افزود: براساس برنامه‎ریزی‎ها، امسال 3 هزار بسیجی محلات به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‎شوند.

 
جانشین فرماندهی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: در سال گذشته استقبال خودجوش خانواده‎ها را شاهد بودیم و امسال به دنبال تفکیک آسایشگاه‎ها برای این خانواده‎ها هستیم.

 
عین‎علی افزود: به دنبال این هستیم که فاز دوم اردوگاه راهیان نور استان گلستان در مناطق عملیاتی جنوب افتتاح شود و با افتتاح این مرکز بسیاری از مشکلات و محدودیت‎ها رفع می‎شود.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark